چهار کارگر از زیر آوار یک ساختمان در یزد نجات یافتند

چهار کارگر از زیر آوار یک ساختمان در یزد نجات یافتند

سیب موز: چهار کارگر از زیر آوار یک ساختمان در یزد نجات یافتند

سیب موز مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد گفت: بر اثر فروریختن ساختمان سه طبقه در حال ساخت در شهر یزد، پنج کارگر در آوار گرفتار شدند که تا کنون با تلاش ماموران آتش نشانی چهار نفر از آنان نجات یافتند و تلاش برای یافتن یک کارگر دیگر ادامه دارد.

سیدعباس میرشمسی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: صبح امروز به ستاد فرماندهی آتش نشانی یزد اطلاع داده شد که ساختمانی در حال ساخت در خیابان آیت الله کاشانی فرو ریخته و پنج نفر از کارگران بتن ریز زیر آوار مانده اند.

به گزارش سیب موز وی با بیان اینکه ضعف در عملیات بتن ریزی در طبقه سوم این ساختمان منجر به فروریختن سقف شده، افزود: با اعزام 15 نیروی عملیاتی و خودروهای آتش نشانی از ایستگاه های شماره یک، پنج، هفت و 9 به محل مورد نظر، عملیات نجات کارگران آغاز شد و چهار نفر از آنان نجات یافتند.

وی اضافه کرد: یک کارگر دیگر از اتباع خارجی همچنان زیر آواره قرار دارد و جست و جوی نیروهای آتش نشانی برای یافتن این کارگر ادامه دارد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد گفت: این حادثه به مغازه های مجاور هم خسارت وارد کرده است.

میرشمسی تصریح کرد: روزانه بیش از 15 مورد حادثه حریق و آوار در شهر یزد رخ می دهد و برخی انبوه سازان، مجریان و مالکان در ساخت وسازها به موضوع ایمنی اهمیت لازم را نمی دهند.

تلاش برای یافتن کارگر زیر آوارمانده ادامه دارد.

شهر یزد با حدود 99 کیلومتر مربع محدوده 9 ایستگاه آتش نشانی دارد.

7532/ 6014/