طرز تهیه خوراک شتر مرغ خوشمزه

طرز تهیه خوراک شتر مرغ خوشمزه

سیب موز: طرز تهیه خوراک شتر مرغ خوشمزه سیب موز: وقتی با وجود علاقه زیادی که به گوشت قرمز دارید به هر دلیلی نمی توانید از آن استفاده کنید،گوشت شترمرغ پیشنهاد خوبی است .

به گزارش سیب موز: با استفاده از  این گوشت انواع و اقسام غذاهایی راکه پیش از این با گوشت قرمز درست می کردید و حالا خوردن آنها برایتان یک آرزو شده است می توانید بپزید.مواد لازم برای 2 نفر200 گرم فیله شترمرغ  2 عدد پیاز بزرگ2 ق س رب گوجه فرنگی4 عدد فیله گوجه فرنگی

2 /1 پیمانه نخودفرنگی

2 عدد سیب زمینی

2 عدد هویج

به میزان لازم نمک و فلفل

به میزان لازم روغن

طرز تهیه خوراک شتر مرغ خوشمزه 2

طرز تهیه:

1. ابتدا فیله شتر مرغ را به صورت تکه های 2 سانتی خرد کنید. پیازها را هم خلالی خرد کنید. در یک قابلمه کمی روغن بریزید و آن را روی حرارت قرار دهید. وقتی روغن داغ شد، پیازها را داخل آن سرخ کنید تا نرم و طلایی شوند.

2.  حالا گوشت های خرد شده را داخل قابلمه بریزید و همراه پیاز با حرارت بالا تفت دهید تا گوشت آب نیندازد و خشک نشود. ادویه و رب گوجه فرنگی را هم اضافه کرده و به تفت دادن ادامه دهید. حدود یک لیتر آب داخل قابلمه بریزید، حرارت را کم کرده و صبر کنید تا خوراک با حرارت پایین جا بیفتد.

3.  در این میان سیب زمینی و هویج را پوست بگیرید و به صورت دلخواه خردشان کنید. بعد از حدود نیم ساعت آ نها را همراه با نخودفرنگی داخل تابه بریزید. در تابه را بگذارید و حدود یک ساعت صبر کنید تا خوراک جا بیفتد.4. بعدازآنکه خوراک آماده شد، آن را داخل ظرف مورد نظرتان بریزید و سرو کنید.

طرز تهیه خوراک شتر مرغ خوشمزه 3

خوراک جوجه چینی

طرز تهیه خوراک شتر مرغ خوشمزه 4

طرز تهیه ریزوتو مرغ و قارچ

طرز تهیه خوراک شتر مرغ خوشمزه 5

خوراک مرغ با عسل، باب پسند جوان ترها

طرز تهیه خوراک شتر مرغ خوشمزه 6

طرز تهیه کاری مرغ در آرام پز