روحیه و جانی برایم نماند تا وزنه سوم را بزنم

سیب موز >

روحیه و جانی برایم نماند تا وزنه سوم را بزنم

سیب موز: روحیه و جانی برایم نماند تا وزنه سوم را بزنم گروه ورزش «تیتریک»،بهداد سلیمی پس از ناکامی در کسب مدال دسته فوق سنگین وزنه برداری بازی های المپیک ریو بیان کرد: حق من را به راحتی خوردند و هر قدر هم اعتراض کردیم می گفتند حق با شماست اما نمی توان کاری کرد. آیان(رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری) به من گفت حق با تو است اما کاری از دستم برنمی آید.

چرا رئیس فدراسیون جهانی باید این حرف را بزند؟

به گزارش سیب موز وی افزود: تمام این مسائل و حق خوری ها به دلیل دشمنی جلود ( عضو عراقی هیئت ژوری) و همسرش است که نخواستند من مدال بگیرم.

وزنه های من هیچ مشکلی نداشت اما به راحتی خطا گرفتند و برای وزنه سوم هم هیچ روحیه و جانی نداشتم که آن را مهار کنم.

سلیمی درباره اینکه به نظر می رسد فدراسیون جهانی موافق 3 طلائه شدن ایران نبوده است، تصریح کرد: وقتی آیان می گوید حق با تو است اما کاری از دستم برنمی آید! مگر می شود رئیس فدراسیون جهانی که حق وتو دارد و تمام تصمیم ها با اوست ، نتواند کاری کند.

قهرمان المپیک لندن در پایان گفت: وزنه بردار گرجستانی خیلی آماده بود و فقط اجازه ندادم رکورد یک ضرب را کسب کند، خیلی آماده بودم و  پس از حرکت اول به سجاد گفتم برای حرکت دوم وزنه 252 کیلویی را انتخاب کند، نمی دانستم خطا گرفته اند و از این موضوع بی اطلاع بودم. در هر صورت رقابت سالمی نبود و  تمامی مقصران اصلی هیئت ژوری است.

باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/ بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی