بلای من را سر علیرضا منصوریان نیاورید

بلای من را سر علیرضا منصوریان نیاورید

سیب موز: بلای من را سر علیرضا منصوریان نیاورید سیب موز > گروه ورزش «تیتریک»، حمید استیلی درباره شباهت اتفاقاتی که برای علیرضا منصوریان در استقلال رخ داده با دوره حضور خودش در پرسپولیس، شرایط کنونی استقلال و پرسپولیس و برخی مسائل دیگر صحبت هایی را انجام داد که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

تعطیلی لیگ به منصوریان کمک می کند به گزارش سیب موز اعتقادم بر این است علیرضا منصوریان باید با تمرکز بیشتری کارش را دنبال کند تا بتواند تیم استقلال را از بحران دربیاورد. استقلال بازیکنان خوبی در اختیار دارد و در کنار این موضوع مدیران باشگاه نیز باید حمایت قاطعانه ای از منصوریان داشته باشند، هواداران نیز در چنین شرایطی نقش قابل توجهی را باز می کنند، فکر می کنم تعطیلی یک ماه لیگ برتر به منصوریان کمک خواهد کرد تا بتواند شرایط استقلال را به روزهای خوب برگرداند.

لزوم حمایت هواداران و پیشکسوتانمنصوریان در نفت تهران توانایی هایش را به خوبی ثابت کرده است، او در نفت هم چند هفته اول را خوب نتیجه نگرفت اما در ادامه توانست تیم را در جدول بالا بکشد، در استقلال هم این امر شدنی است. قطعا با حمایت هواداران و پیشکسوتان این مربی جوان می تواند روزهای خوبی را تجربه کند.

بلای من را سر علیرضا نیاوریدامیدوارم بلایی که سر من در پرسپولیس آوردند بر سر منصوریان نیاورند. البته شرایط آن روزهای من با اوضاع کنونی استقلال کمی تفاوت دارد؛ متاسفانه به من حتی یک نیمه هم فرصت ندادند. ما در آن سال نتوانستیم به دلیل اختلاف سازمان ورزش با حبیب کاشانی بازیکنان موردنظرمان را جذب کنیم و از سوی دیگر کی روش در حالی که فقط 2 بازیکن از پرسپولیس در تیم ملی بازی می داد را 8 نفر را به اردو برد و 3 روز مانده به مسابقات آنها را به ما داد. شرایط ما خیلی بد بود و هواداران هم پشت من نایستادند.

هواداران پشت منصوریان هستندشانسی که علیرضا منصوریان آورده است هواداران پشتش هستند و از سوی دیگر بازیکمنان خوبی در اختیار دارد، او شرایط مناسبی را پیش رویش می بیند تا بتواند تیمش را به سوی پیشرفت رهسپار کند. روندی آماده سازی که استقلال انجام داده نشان می دهد اگر با سعه صدر به این تیم کمک شود این استقلال می تواند روزهای خوبی را تجربه کند.

به این استقلال خوش بینممنصوریان مربی خوبی است و تجربه مناسبی هم به دست آورده است. امیدوارم او از فرصت به دست آمده استفاده کند و بتواند تیم را از بحران خارج کند. من به این استقلال خوشبین هستم و قطعا در هفته های آینده شرایطش بهتر خواهد شد.

پرسپولیس از سال قبل تجربه داردپرسپولیس برعکس استقلال لیگ را خوب شروع کرد این تیم از سال گذشته تجربه خوبی به دست آورده است و همین که امتیازات اول فصل را از دست نداده فرصت خوبی را پیش روی خودش قرار داده است. پرسپولیس موقعیت های زیادی را در زمین ایجاد می کند و الان هم صدرنشین است. امیدوارم این روند تا آخر فصل حفظ شود و تیم برانکو بتواند جام قهرمانی را به ارمغان بیاورد.

ورزش سه

بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی