نظر سردار نقدی درباره سریال معمای شاه

سیب موز >

نظر سردار نقدی درباره سریال معمای شاه

سیب موز: نظر سردار نقدی درباره سریال معمای شاه گروه داخلی «تیتریک»،سردار «محمدرضا نقدی» رئیس سازمان بسیج مستضعفین درباره سریال «معمای شاه» گفت: سریال «معمای شاه» را می بینم و آنقدر مضمونش برایم مهم و جذاب است که هنگام تماشای آن به هیچ چیز دیگر توجه نمی کنم.

وی ادامه داد: تاکنون و با گذشت 35 قسمت از این سریال کار آقای ورزی را اثری وزین و پخته می دانم و معتقدم از نظر محتوایی پیام هایی که می باید را رسانده است.

به گزارش سیب موز رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: البته نشان دادن عمق زشتی و تباهی هایی که در خانواده سلطنتی پهلوی وجود داشته است، از صدا و سیما قابل پخش نیست و ما نیز باید این محدودیت ها را بدانیم و با در نظر گرفتن آنها به تماشای این سریال بنشینیم.

سردار نقدی همچنین بیان داشت: اگر مخاطبان این سریال، همه موضوع هایی که گفتم را به عنوان اشاره ای برای واقعیت در نظر بگیرند خیلی خوب است و نباید تصور کنیم اتفاق ها و رفتارهایی که در «معمای شاه» می بینیم دقیقا عین همان چیزی است که در دوران پهلوی و در آن خانواده افتاده است، چراکه ماجراهای واقعی خاندان پهلوی خیلی بدتر و زشت تر از اینهاست و نشان دادن آن پلیدی ها در شأن تلویزیون جمهوری اسلامی نیست.

وی در پایان ضمن ترغیب کارگردان ها به سمت ساخت آثار تاریخی گفت: کارگردان ها را به ساخت چنین سریال هایی تشویق می کنیم و امیدواریم باز هم از این دست آثار را در رسانه ملی شاهد باشیم.

فارس

انتهای پیام/ بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی