بانک پاسارگاد دو کتابخانه در گچساران افتتاح کرد

بانک پاسارگاد دو کتابخانه در گچساران افتتاح کرد

سیب موز: بانک پاسارگاد دو کتابخانه در گچساران افتتاح کرد

سیب موز بانک پاسارگاد 2 باب کتابخانه در مناطق محروم گچساران افتتاح کرد. به گزارش روابط عمومی این بانک در مراسمی که با حضور دکتر خادمی استاندار کهکیلویه و بویراحمد، زارع پور مدیرکل آموزش و پرورش استان، نیک اقبالی معاون عمرانی استانداری، دکتر نوروزی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و مدیران منطقه و نهادهای مختلف استان برگزار شد، دو باب کتابخانه در کوی بهارستان و کوی فرهنگیان گچساران افتتاح شد.

به گزارش سیب موز بر اساس این خبر، کتابخانه «پاسارگاد» واقع در کوی بهارستان، با زیربنای مفید 130 مترمربع و 65 مترمربع محوطه سازی، با تجهیزاتی مناسب، آماده بهره برداری توسط اهالی منطقه است. همچنین کتابخانه «فارابی پاسارگاد» با زیربنای 129 مترمربع و 38 مترمربع محوطه سازی، در کوی فرهنگیان گچساران افتتاح شد. در این مراسم دکتر خادمی استاندار کهکیلویه و بویر احمد ضمن تشکر از مدیرعامل بانک پاسارگاد به دلیل انجام اینگونه اقدامات ارزشمند گفت: از اینکه بانک پاسارگادد توجه ویژه ای به حوزه مسوولیت های اجتماعی خود دارد، قدردانی می کنم، این بانک به عنوان یک بانک خصوصی، می توانست اینگونه اقدامات را انجام ندهد. اما به دلیل توجه و عنایت ویژه مدیران آن به این مقوله، چنین گام های موثری را بر می دارد. وی ادامه داد: بی شک توسعه کشور زمانی اتفاق می افتد که حوزه فرهنگ و سایر حوزه های مرتبط به آن پیشرفت کند.

در ادامه قربانی مدیرکل نهاد کتابخانه های عمومی استان ضمن تشکر از بانک پاسارگاد به دلیل توجه به مناطق محروم گفت: با توجه به اینکه استان کهکیلویه و بویراحمد از استان های محروم کشور است، از مدیرعامل بانک پاسارگاد انتظار داریم به عنوان یک بانک حامی فرهنگ، توجه بیشتری به این منطقه داشته باشند و با توجه به اینکه این بانک همواره در کشور پیشتاز بوده است، حمایت های خود را از این منطقه دریغ نکرده و ادامه دهند. همچنین در این مراسم مسوولان استان خواستار افتتاح شعبه ای از بانک پاسارگاد در گچساران شد تا مردم این منطقه نیز از خدمات خوب این بانک بهره مند شوند.