ساندویچ مرغ کبابی با خردل

سیب موز: ساندویچ مرغ کبابی با خردل

زمان آماده سازی

35 دقیقه

زمان پختن

20 دقیقه

ملیت

غذای فرنگی

مناسب برای

4 نفر

1/4 پیمانهسس خردل1/2 پیمانهروغن زیتون1/3 پیمانهشوید2 حبهسیر یک و نیم قاشق چایخورینمک3/4 قاشق چای خوریفلفل500 گرممرغ1 عدد بزرگپیاز85 گرمپنیر چدار1 عددنان3 قاشق غذاخوریخامه ترش3 عددخیار شور

ساندویچ مرغ کبابی با خردل

سیب موز: ساندویچ مرغ کبابی با خردل

ساندویچ مرغ کبابی با خردل از مجموعه دستورغذایی های مارتا استوارت است که سایت آشپزباشی دستور پخت آن را برای شما آماده کرده است.

برای تهیه ی ساندویج مرغ کبابی، این ساندویچ تابستانی خوشمزه، مرغ و پیاز را با سس خردل، شوید و روغن زیتون طعمدار کنید.

نکاتی در رابطه با تهیه ی ساندویچ مرغ کبابی با خردل :

به گزارش سیب موز: 1- از یک چهارم پیمانه به اضافه 3 قاشق غذا خوری سس خردل، استفاده کنید. اگر دسترسی دارید از سس خردل کامل (whole-grain mustard)،استفاده کنید.

2- شوید تازه را ریز خرد کنید.

3- سیر را ریز خرد کنید.

4- از 2 عدد فیله مرغ (هر کدام حدود 250 گرم) ، استفاده کنید.

5- از پیاز قرمز استفاده کنید. پیاز را به ابعاد 1 سانتی متری حلقه حلقه کنید.

6- پنیر چدار را نازک ورقه ورقه کنید.

7- از نان باگت استفاده کنید. نان را به 4 قسمت برش دهید و هر برش را از وسط نصف کنید.

8- اگر دسترسی دارید از خامه ترش Crème fraîche ، استفاده کنید.

9- خیار شور ها را از طول نازک برش دهید.

در ظرفی، یک چهارم پیمانه سس خردل، روغن زیتون، شوید، سیر ، نمک و فلفل را با هم ترکیب نمایید. مرغ و پیاز را به آنها اضافه کنید و با هم ترکیب کنید، تا مواد روی مرغ و پیاز ها را بپوشاند. روی ظرف را بپوشانید و برای 30 دقیقه در فریزر قرار دهید.از قبل کباب پز یا گریل را با حرارت متوسط رو به بالا گرم کنید. پیاز ها را برای 8 تا 10 دقیقه کبابی کنید(آنها را هر ازگاهی بچرخانید). سپس مرغ ها را(از یک رو) 3 دقیقه ، کبابی کنید. آنها را بچرخانید، بر رویشان پنیر چدار قرار دهید و 3 دقیقه دیگر بپزید. مرغ ها را از میان برش دهید. حالا، نان های باگت را برای 1 تا 2 دقیقه ، تا ترد شوند،کبابی کنید(نان ها را از سمتی که برش داده شده اند بر روی کباب پز قرار دهید).3 قاشق غذا خوری باقیمانده سس خردل را با خامه ترش ترکیب کنید، آنها را بر روی نان های برش خرده بمالید.مرغ، خیار شور و پیاز را بر روی ساندویچ ها قرار دهید.