خواستگار سمج برای به دست آوردن دل دختر موردعلاقه اش،با لباس یک گروهبان به محل کار او رفت

خواستگار سمج برای به دست آوردن دل دختر موردعلاقه اش،با لباس یک گروهبان به محل کا

سیب موز: خواستگار سمج برای به دست آوردن دل دختر موردعلاقه اش،با لباس یک گروهبان به محل کار او رفت

سیب موز  جوانی که عشق ساده لوحانه ای به یک دختر داشت برای ترغیب او به ازدواج تصمیم ابلهانه ای گرفت.

دختر مورد علاقه اش در یک درمانگاه کار می کرد و جوان عاشق پیشه  برای ورود به این درمانگاه واقع در محله بی سیم تهران به فکر افتاد یک دست لباس نظامی با نشان درجه گروهبان یکمی بپوشد و به عنوان یک نظامی خودش را به دختر مورد نظرش نشان دهد.

به گزارش سیب موز

این جوان کاپشن و شلوار نظامی به تن کرد و یک قبضه کلت کمری پلاستیکی هم که از مغازه اسباب بازی فروشی خریده بود به کمرش بست.

وی با این شکل و قیافه نظامی و غرور خاصی وارد درمانگاه شد تا خودی به دختر مورد علاقه اش نشان دهد اما پیش از ورود به درمانگاه نگهبان از او کارت شناسایی خواست و علت حضورش را پرسید . اما او نه کارت شناسایی داشت و نه می توانست از علت حضورش در این درمانگاه بگوید.

نگهبان درمانگاه که به این جوان ظنین شده بود با کلانتری 159 بی سیم تماس گرفت و چند دقیقه بعد مأموران پلیس سررسیدند و جوان عاشق پیشه که خود را مهرداد 20 ساله معرفی می کرد را به کلانتری بردند. وی در بازجویی گفت: دختر مورد علاقه اش از کارکنان درمانگاه است و او با پوشیدن لباس  نظامی و تهیه یک کلت کمری بچگانه به درمانگاه رفته بود تا دختر مورد نظرش را ببیند شاید بتواند نظرش را تغییر دهد و او را به ازدواج با خود راضی کند.

این جوان در پایان بازجویی گفت: اما حالا فکر می کنم باید قید این ازدواج را بزنم.