پسری که حساب پدرش را خالی کرد

پسری که حساب پدرش را خالی کرد

سیب موز: پسری که حساب پدرش را خالی کرد سیب موز >

پسر 14 ساله که می دید همکلاسی هایش در بازی کلش آف کلنز از او جلوتر هستند، برای رسیدن به آنها نقشه سرقت از حساب پدرش را کشید.

این ماجرا زمانی فاش شد که مرد میانسالی در مشهد وقتی برای واریز پول به حسابش به یکی از شعب بانک مسکن رفت، متوجه شد که در حسابش هیچ پولی نیست. این در حالی بود که او از چندی قبل 12میلیون تومان پول دامادش را به حساب خودش ریخته بود تا با استفاده از آن بتواند وام مسکن بگیرد و خانه بخرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از همشهری ، مرد میانسال شوکه شده بود. نمی دانست چه اتفاقی افتاده است. چندبار حسابش را چک کرد اما خالی بود. برای همین نزد رئیس بانک رفت و در نهایت با بررسی های انجام شده مشخص شد که فرد ناشناسی طی چند ماه گذشته بارها به حساب وی به صورت اینترنتی دستبرد زده و همه 12میلیون تومان موجودی آن را به سرقت برده است. مرد میانسال با شنیدن این موضوع راهی پلیس فتا شد و از سارق اینترنتی شکایت کرد. با این شکایت، تحقیقات پلیس برای شناسایی سارق شروع شد و مأموران در بررسی های تخصصی متوجه شدند که همه 12میلیون تومان موجودی حساب شاکی صرف خرید اکانت بازی کلش آف کلنز شده است.

به گزارش سیب موز

مأموران با پیگیری سرنخ های موجود سارق را شناسایی کردند و در کمال ناباوری متوجه شدند که او کسی نیست جز پسر 14ساله شاکی. این پسر نوجوان وقتی دید دستش رو شده به سرقت از حساب پدرش اعتراف کرد و گفت: به تازگی گوشی هوشمند خریده و بازی کلش آف کلنز را نصب کرده بودم. اما هر وقت با همکلاسی هایم حرف می زدم متوجه می شدم که آنها خیلی از من جلوتر هستند و من هرگز نمی توانم به آنها برسم. دلم می خواست من هم به مراحل آنها برسم اما تنها راهش خرید آنلاین اکانت بازی بود. از طرفی می دانستم پدرم در حساب بانک مسکنش پول زیادی گذاشته تا بتواند وام بگیرد.

من که مشخصات و رمز کارت عابربانک او را داشتم، شروع به خرید آنلاین اکانت بازی کردم و هر بار 160هزار تومان بابت خرید آن پرداخت می کردم تا اینکه یک روز متوجه شدم حساب پدرم خالی شده است. اعترافات پسر نوجوان در حالی بیان می شد که پدرش از اینکه اینگونه حسابش خالی شده بود شوکه شده بود. به گفته سرهنگ جهانشیری، رئیس پلیس فتای خراسان رضوی، این مرد یک راننده تاکسی است که به سختی از پس مخارج زندگی اش برمی آمد و حالا با سهل انگاری و عدم آگاهی درباره اهمیت حفاظت از اطلاعات بانکی، به راحتی همه موجودی حسابش را از دست داده است.