ماشین بازی دو دختر با اغفال لوکس سواران

ماشین  بازی دو دختر با اغفال لوکس سواران

سیب موز: ماشین بازی دو دختر با اغفال لوکس سواران سیب موز >

دو دختر جوان با اغفال رانندگان خودروهای مدل بالا، اتومبیل آنها را سرقت و بعد از چند روز تفریح کنار خیابان رها می کردند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق ، سرقت خودروی سواری ساعت ٢٠:٣٠ روز ٢٨ خرداد از طریق مرکز فوریت های پلیسی ١١٠ به کلانتری گلبرگ اعلام شد.  مالک خودرو بعد از حضور مأموران کلانتری در محل گفت: برای خرید لحظه ای ماشین را به صورت موتورروشن گوشه خیابان پارک کرده بودم که پس از مراجعه به محل پارک خودرو، متوجه سرقت آن شدم. رسیدگی به این پرونده به دستور شعبه دهم دادیاری دادسرای ناحیه چهارم به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ سپرده شد.

هم زمان با آغاز رسیدگی به پرونده، مال باخته با حضور در پلیس آگاهی تهران بزرگ به کارآگاهان گفت دختری ناشناس در تماس تلفنی با او گفته خودرو به امانت نزدش است و پس از چند روز آن را پس می دهد.  مال باخته درباره تماس دختر ناشناس به کارآگاهان گفت: این دختر با موبایلم تماس گرفت و با لحنی بسیار مؤدبانه گفت: «نگران نباشید؛ چندروزی به ماشین شما احتیاج دارم و قصد دارم به شمال بروم اما پول بنزین ندارم» و به این بهانه از من خواست مبلغی را در ازای پول بنزین خودرو به حسابش واریز کنم و من نیز ١5٠ هزار تومان به حسابش واریز کردم.

به گزارش سیب موز

کارآگاهان با توجه به اطلاعات جدید و انجام اقدامات پلیسی دختری ٢٠ساله را به نام «سارا. الف» ساکن شهرری شناسایی کردند. در بررسی سوابق سارا مشخص شد وی فاقد هرگونه سابقه کیفری است اما در سال ٨١ خانواده اش به پایگاه نهم پلیس آگاهی اطلاع داده بودند او از خانه خارج شده و دیگر برنگشته است. آن زمان کارآگاهان پس از چند روز دختر را شناسایی کردند و به خانواده اش تحویل دادند. کارآگاهان با شناسایی محل سکونت سارا به شهرری اعزام شدند و این دختر را دستگیر کردند. «سارا» پس از انتقال به پلیس آگاهی به سرقت خودرو با همدستی یکی از دوستان و بچه محل های سابقش به نام «ساحل» اعتراف کرد و با شناسایی دقیق محل سکونت «ساحل» (١٩ساله) در محدوده میدان سپاه، وی نیز دستگیر و به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

هر دو متهم در اظهارات خود به سرقت خودروی متعلق به مال باخته اعتراف کردند اما برخلاف اظهارات مال باخته مبنی بر سرقت خودرو از کنار خیابان، آنها در اظهاراتی متفاوت گفتند: «با تردد در خیابان های پرتردد، سوار ماشین های مدل بالا می شدیم. پس از مدتی و با جلب اعتماد رانندگان، در یک لحظه از غفلت صاحبان خودروها استفاده و اتومبیل های آنها را سرقت می کردیم».هر دو متهم درباره انگیزه سرقت هایشان عنوان کردند: «به هیچ عنوان نیاز مالی، انگیزه سرقت خودروها نبود.

انگیزه مان فقط علاقه شدید به خودروهای مدل بالا بود و پس از چند روز سرقت خودروها و چرخیدن در سطح شهر، خودروها را کنار خیابان رها می کردیم و به سراغ ماشین جدید دیگری می رفتیم. در این مدت نیز با صاحب خودروها تماس می گرفتیم و به آنها می گفتیم خودروها را به آنها پس خواهیم داد تا مانع از مراجعه آنها به پلیس شویم. از این افراد، به بهانه پول بنزین، مبلغی را دریافت می کردیم و پس از چند روز ماشین بازی، اتومبیل آنها را کنار خیابان رها می کردیم».

کارآگاهان با توجه به شیوه و شگرد هر دو متهم در سرقت خودرو و اعتراف صریح آنها به انجام سرقت های مشابه، موفق به شناسایی تعداد دیگری از افرادی شدند که صاحب خودروهای مدل بالا همچون «پورشه»، «بی ام و»، «بنز»، «هیوندا» و... هستند. این افراد با وجود سرقت خودروهایشان، هیچ گونه شکایتی مطرح نکرده بودند و در تحقیقات تکمیلی مشخص شد تمامی خودروها در اختیار صاحبانشان است و هیچ کدام از این افراد نیز شکایتی از متهمان ندارند.

سرهنگ کارآگاه فخرالدین افراسیابی، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با تأیید این خبر گفت: «در ادامه رسیدگی به پرونده، کارآگاهان موفق به کشف خودرو شاکی پرونده در خیابان سهروردی شدند. همچنین در بررسی پرونده های مشابه، کارآگاهان موفق به شناسایی دومین شاکی شدند که پژو ٢٠6 وی توسط متهمان، به همین شیوه و شگرد در روز ٢٢ خرداد سرقت شده بود که با اعتراف متهمان، خودرو شاکی کشف شد». رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران ادامه داد: با توجه به اعتراف صریح هر دو متهم به انجام سرقت خودرو، قرار قانونی از سوی دادیار پرونده صادر و هر دو متهم روانه زندان شدند.