نوبخت:بقای سوریه عامل حفظ خط مقاومت است

نوبخت:بقای سوریه عامل حفظ خط مقاومت است

سیب موز: نوبخت:بقای سوریه عامل حفظ خط مقاومت است سیب موز سخنگوی دولت سوریه را کشور نخست در برابر رژیم صهیونیستی دانست و افزود: آن هایی که ژئوپولتیک و فهم سیاسی دارند می دانند که بقای سوریه عامل حفظ خط مقاومت است.

اخبار مرتبط

امیرعبداللهیان: آمریکا هیچ توجهی به وضعیت مردم سوریه ندارد/درک کرملین از تحولات سوریه قابل تقدیر است

جابری انصاری: ایران و روسیه با درک مشترک سران به روابط راهبردی رسیده اند

نوبخت: نمی توان عدم آگاهی از اقدامات دولت را مبنای برخی اظهارات نامتناسب در تریبون های نماز جمعه دانست

نوبخت: اختصاص تسهیلات برای ساخت حدود هفت هزار و 500 واحد نیمه کاره رها شده تا پایان سال

نوبخت: تورم و بیکاری تک رقمی در پایان برنامه ششم توسعه/سرمایه گذاری 723 هزار میلیارد تومانی در هر سال

3 ماده به لایحه برنامه ششم توسعه افزوده شد

121 طرح عمرانی در خراسان شمالی بهره برداری شد/ 160هزار میلیارد ریال تسهیلات به صنایع کوچک ومتوسط پرداخت می شود

نوبخت: افزایش یارانه به معنای رفاه نیست/برای افزایش یارانه باید نرخ دلار 4 برابر شود

به گزارش ایسکانیوز به نقل از ایسنا،محمد باقر نوبخت در نشست صمیمی با خانواده های شهدای مدافع حرم استان گیلان که در سالن شهید انصاری استانداری برگزار شد با بیان اینکه هر کدام از شهدا توانستند در هر مقطعی افتخار بزرگی بیافرینند، تصریح کرد: هنگامی که تصاویر نورانی شهدای مدافع حرم به نمایش گذاشته شد احساس قلبی من احساس شرمندگی است.

به گزارش سیب موز وی با اشاره به شهادت رزمندگان در ابتدای شکل گیری انقلاب و بیان خاطره ای از تدفین شهدا در گلزار شهای رشت در همان روزهای نخستین انقلاب گفت: بعد از پیروزی انقلاب، چهره های فرزندان شایسته ای که در شهریور سال 60 خبر شهادتشان به دست منافقین به ما می رسید هنوز در نظرمان است.

سخنگوی دولت ایجاد بهار عربی در منطقه را ترفند آمریکا دانست و گفت: آمریکا طوری وانمود می کند که مردم خواهان تغییر حکومت هستند و بدین طریق می خواهد تحولات منطقه و بیداری اسلامی را به نفع خود تغییر دهد.

نوبخت ادامه داد: آمریکا افکار عمومی جهان را طوری جلوه می دهند که مردم خواهان تغییر در نظام حکومتی کشورهایشان هستند، ولی اما امروز، مشخص شده که آنها مردم نبودند و اکنون، داعش می خواهد همین صحنه را در سوریه پیاده سازی کند.

وی سوریه را کشور نخست در برابر رژیم صهیونیستی دانست و افزود: آن هایی که ژئوپولتیک و فهم سیاسی دارند می دانند که بقای سوریه عامل حفظ خط مقاومت است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه شهدای مدافع حرم با بصیرت و آگاهی به مقابله با دشمن پرداختند گفت: اینکه تصور کنم که شهدای مدافع حرم تنها برای دفاع از مرزهای کشور خودمان به مقابله با تکفیری های داعش پرداختند تصوری اشتباه است زیرا این شهدا با بصیرت در این راه قدم گذاشتند.

نوبخت با بیان اینکه شهدا چه در دوران پر افتخار دفاع مقدس و چه امروز جانفشانی ها بسیار بزرگی از خود نشان دادند اضافه کرد: شهدای مدافع حرم نام خود را در تاریخ ثبت کردند.

وی در پایان رسیدگی به مشکلات خانواده شهدا را یکی از رسالت های دولتمردان خواند و خواستار تشکیل کارگروه ویژه ای در استان گیلان در راستای رفع نیازهای خانواده های معظم شهدای مدافع حرم شد.

201/203

کد خبر: 678110

0

بهار عربی

شهدای مدافع حرم

محمد باقر نوبخت