آیین نکوداشت چهار پیشکسوت و چهره سینمای ایران با حضور وزیر کار

آیین نکوداشت چهار پیشکسوت و چهره سینمای ایران با حضور وزیر کار

سیب موز: آیین نکوداشت چهار پیشکسوت و چهره سینمای ایران با حضور وزیر کار سیب موز آیین نکوداشت چهار پیشکسوت و چهره سینمای ایران با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمعی از اهالی سینما و هنر برگزار شد.

اخبار مرتبط

دستورالعمل تعیین سقف حقوق و مزایای مدیران وزارت کار

دستور العمل تعیین سقف حقوق و مزایای مدیران سازمان های تابعه وزارت کار

به گزارش ایسکانیوز از روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، در این برنامه از سید محمد خادم یکی از سینماداران قدیمی، علیرضا رضاداد از مدیران این حوزه، منوچهر محمدی تهیه کننده و فاطمه معتمدآریا بازیگر سینما و تلویزیون با اهدای جایزه سیف الله داد قدردانی شد.

به گزارش سیب موز علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این آیین در سخنان کوتاهی با قدردانی از زحمات اهالی سینما، گفت: سالن های سینما مکانی است که افراد در کنار هم، شادی ها و غم های خود را تقسیم می کنند و به طور حتم بدون عشق ورزی نمی توان اقشار مختلف جامعه را به دور هم جمع کرد.

وی با تجلیل از مدیران فرهنگی کشور، افزود: در جلسه هیأت وزیران اعلام کرده ام که مدیریت فرهنگی، مدیریت فنسی نیست بلکه این مقوله، یک پروسه حساس و طولانی مدت است که باید با حساسیت های خاص خود انجام شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با قدردانی از تلاش های علیرضا رضاداد افزود: این مدیر، کمک شایانی به بچه های بی سرپرست و زنان سرپرست خانوار در دو سال اخیر کرده است.

دکتر ربیعی با تجلیل از نقش آفرینی های فراوان فاطمه معتمد آریا اظهار کرد: این بازیگر ارزنده سینمای ایران، با بازی های منحصر به فرد خود جایگاه ویژه ای در میان مردم به دست آورده است.

آیین تجلیل از هنرمندان شنبه شب با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تالار ایوان شمس تهران برگزار شد.

402/601

کد خبر: 676946

0

وزیر کار

تجلیل هنرمندان

ایوان شمس