مورینیو بازهم پای داوری را به میان آورد / داور باعث شکست ما شد

مورینیو  بازهم پای داوری را به میان آورد / داور باعث شکست ما شد

سیب موز: مورینیو بازهم پای داوری را به میان آورد / داور باعث شکست ما شد سیب موز سرمربی پرتغالی منچستر یونایتد بعد از شکست برابر منچستر سیتی تیغ انتقاد را به سوی داور بازی گرفت. او براین باور است که داور دو پنالتی به سود تیمش نگرفت البته مورینیو به عملکرد چند بازیکن تیمش هم اعتراض داشت.

اخبار مرتبط

کالدرون: آرزو می کنم گواردیولا، مورینیو را شکست دهد

انتخاب مورینیو به عنوان بهترین مربی ماه لیگ برتر

رونی: من تصمیم گرفتم در یورو کرنرها را بزنم

رکورد مورینیو و گواردیولا شکسته شد/ انریکه در صدر

گواردیولا: راضی کردن تمام بازیکنان غیرممکن است

تمجید مورینیو از مهاجم جوان تیمش

مانع پیوستن فیل جونز به آرسنال مشخص شد

مورینیو: به خاطر یونایتد پیشنهادهایم را رد کردم

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از اسکای اسپورت، در حساس ترین بازی هفته چهارم رقابت های لیگ برتر انگلیس منچستر یونایتد در اولدترافورد از منچستر سیتی پذیرایی کرد که این دیدار در نهایت با پیروزی دو بر یک فیروزه ای پوشان به پایان رسید تا ناکامی های مورینیو برابر گواردیولا ادامه داشته باشد.

مورینیو از شکست تیمش برابر سیتی ناراحت است. او در نشست خبری بعد از بازی به انتقاد از عملکرد داوری پرداخت و البته از عملکرد چند بازیکن خود هم انتقاد کرد.

به گزارش سیب موز

سرمربی پرتغالی یونایتد انگشت اتهام را قبل از همه به طرف داور گرفت و گفت: داور ضعیف ظاهر شد و یکی از دلایل اصلی شکست ما در این دیدار بود. او باید کلودیو براوو را از زمین بازی اخراج می کرد و یک پنالتی به سود ما می گرفت اما هیچکدام از این کارها را انجام نداد. این تنها اشتباه داور نبود. او یک پنالتی دیگر هم به سود ما نگرفت تا جایی که توپی را که به دست اوتامندی خورد پنالتی تشخیص نداشت. او دو اشتباه بزرگ داشت که هر دو به ضرر ما بود.

او ادامه داد: از نتیجه به دست آمده احساس ناراحتی و ناامیدی دارم اما از عملکرد بازیکنان و تلاشی که از خود نشان دادند راضی هستم به ویژه در نیمه دوم که خوب ظاهر شدیم.

مورینیو در ادامه سخنان خود به انتقاد از چند بازیکن تیمش پرداخت بدون آنکه نامی از آنها ببرد. او گفت: گاهی اوقات بازیکنان با عملکرد ضعیف خود سرمربی را ناامید می کنند و من چنین حسی را در این دیدار داشتم. دو، سه بازیکن ما بسیار ضعیف ظاهر شدند و اگر می دانستم تا این اندازه ضعیف ظاهر می شوند اصلا به آنها بازی نمی دادم. در نیمه نخست خوب ظاهر نشدیم اما در نیمه دوم بهتر بودیم. به هر حال این فوتبال است و چنین اتفاقاتی وجود دارد.

605/602

کد خبر: 676720

0