عضو حزب کارگزاران: سفرهای استانی احمدی نژاد انتخاباتی است و باید مجوز بگیرد

عضو حزب کارگزاران: سفرهای استانی احمدی نژاد انتخاباتی است و باید مجوز بگیرد

سیب موز: عضو حزب کارگزاران: سفرهای استانی احمدی نژاد انتخاباتی است و باید مجوز بگیرد سیب موز نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی با گلایه از وزارت کشور در برخورد به موقع با تبلیغات و سخنرانی های انتخاباتی، تاکید کرد: سفرهای استانی احمدی نژاد از آنجایی که رنگ و بوی انتخاباتی دارد نیازمند دریافت مجوز از وزارت کشور است.

اخبار مرتبط

عضو حزب کارگزاران: کاندیدا داریم اما بخاطر عملکرد روحانی از او در انتخابات سال 96 حمایت می کنیم

مافی: عده ای در مجلس فوت و فن کار را بلد بودند و به ریاست کمیسیون‎های مجلس رسیدند

مافی : نشست ماهانه همدلی جناح های سیاسی به وفاق ملی کمک می کند

مافی:انتخابات الکترونیکی باید در لایحه جامع قانون انتخابات دیده شود

پروانه مافی : امیدتان را به امانت به دست ما سپردید/ با مشورت ها، پیشنهادها و هدایت های خود مرا یاری نمایید

به گزارش ایسکانیوز به نقل از خانه ملت، پروانه مافی با اشاره به تاکید معاون سیاسی استانداری تهران نسبت به برگزاری جلسات انتخاباتی بدون مجوز و زودهنگام گفت: در قانون به طور شفاف مصادیق جلسات انتخاباتی مشخص شده است، بنابراین تشخیص و برخورد با این تخلف انتخاباتی به راحتی انجام می شود.

به گزارش سیب موز نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برابر قانون انتخابات، جلساتی که افراد یا گروه هایی برای کسب رای فرد یا افراد مشخصی به اصطلاح تبلیغ می کنند حکم جلسات انتخاباتی دارد چراکه پیرامون معرفی فردی برای کاندیداتوری صحبت شده است.

وی گفت: جلسات انتخاباتی باید در زمان مجاز و با کسب مجوز از سوی وزارت کشور برگزار شود در غیر این صورت تخلف انتخاباتی محسوب می شود و باید طبق قانون با این تخلف برخورد انضباطی شود.

این نماینده در ادامه به سخنرانی ها و سفرهای استانی احمدی نژاد پرداخت و اظهار داشت: اگر احمدی نژاد در سخنرانی های خود به موضوع انتخابات اشاره کند باید برای آن مجوز بگیرد، هرچند سفرهای استانی او به دلیل ورود به موضوع انتخابات، انتخاباتی است و بدون مجوز و در زمان غیر قانون انجام شده است.

عضو هیات رییسه کمیسیون شوراها و امور داخلی تاکید کرد: وزارت کشور در برخورد با جلسات انتخاباتی تاخیر دارد ما نسبت به این موضوع به عوامل وزارت کشور تذکر داده ایم و تاکید شده که موضوع به طور جدی و به موقع در زمان خود برخورد شود.

202

کد خبر: 676333

0

پروانه مافی

کمیسیون شوراها و امور داخلی

وزارت کشور

احمدی نژاد