وزش باد و باران در برخی مناطق کشور طی 3 روز آینده

وزش باد و باران در برخی مناطق کشور طی 3 روز آینده

سیب موز: وزش باد و باران در برخی مناطق کشور طی 3 روز آینده سیب موز مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور بر اساس تحلیل داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی گفت: امروز برای نوار شمالی کشور روند افزایش دما خواهیم داشت.

اخبار مرتبط

احتمال آبگرفتگی در 7 استان / وضعیت جوی پایتخت تا اواخر هفته چگونه است؟

هوای تهران در وضعیت ناسالم

هوای پایتخت از وضعیت سالم خارج شد/ گروه های حساس مراقب باشند

گرد و غبار، زندگی را در زابل فلج کرد/مراجعه1353 نفر به مراکز درمانی براثر طوفان شدید

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از ایسنا احد وظیفه افزود: تنها در ارتفاعات البرز مرکزی در ساعات بعدازظهر و اوایل شب ابرناکی، رگبارهای پراکنده و وزش باد رخ خواهد داد.

به گزارش سیب موز او گفت: از روز شنبه با نفوذ جریانات شمالی بر روی دریای خزر ابرناکی، رگبار و رعد و برق، گاهی وزش باد شدید موقتی برای سواحل جنوبی دریای خزر، ارتفاعات البرز مرکزی، شرقی و خراسان شمالی پیش بینی می شود.

مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور گفت: طی سه روز آینده در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در مناطق جنوب شرق کشور استان های کرمان، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و جنوب شرق فارس ابرناکی، رگبار باران، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.

وظیفه در خصوص وضعیت هوای استان تهران نیز گفت: استان تهران در روز جمعه 19 شهریور صاف تا کمی ابری، همراه با گاهی وزش باد بوده؛ بیشینه و کمینه دمای هوا نیز 32 و 21 درجه سانتیگراد است.

او افزود: هوای استان تهران در روز شنبه، صاف تا کمی ابری گاهی وزش باد و در اوایل شب افزایش باد پیش بینی می شود؛ بیشینه و کمینه دمای هوا نیز 35 و 22 درجه سانتیگراد خواهد بود.

مدیر پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور هوای استان تهران در روز یکشنبه 21 شهریور را نیز صاف تا کمی ابری، گاهی وزش باد با بیشینه و کمینه دمای هوای 33 و 21 درجه سانتیگراد پیش بینی کرد.

20106

کد خبر: 676384

0