اعلام اسامی 19 بازیکن برانکو برای سفر به تبریز/ رضاییان هم هست!

اعلام اسامی 19 بازیکن برانکو برای سفر به تبریز/ رضاییان هم هست!

سیب موز: اعلام اسامی 19 بازیکن برانکو برای سفر به تبریز/ رضاییان هم هست! سیب موز در حالی که رضاییان تنها دو جلسه تمرینی با پرسپولیس پشت سر گذاشته بود، در لیست این تیم برابر سفر به تبریز قرار گرفت.

اخبار مرتبط

استقلالی ها با خیال راحت به مصاف ماشین سازی می روند

امیری: تراکتور را دو بر صفر می بریم/صد در صد به دربی می رسم

مسلمان: تراکتور در جدول پشت سر ماست ، این بازی از دربی هم مهمتر است

کلهر: تیم ملی در کارهای تیمی ضعیف است/ کی روش تیم قدرتمندی دارد

به گارش ایسکانیوز، رامین رضاییان که بعد از بازگشت تیم ملی از چین به تمرین پرسپولیس اضافه شد، در سفر این تیم به تبریز جزو نفرات برانکو انتخاب شده است.

به گزارش سیب موز

پرسپولیسی ها پیش از سفر به تبریز تمرین سبکی را در زمین شماره دو آزادی پشت سر گذاشتند و در ادامه ساعت ١٧ راهی تبریز خواهند شد. رامین رضاییان نیز در حالی که پیش بینی می شد با توجه به اتفاقات رخ داده در لیست این تیم برابر تراکتور حضور نداشته باشد در لیست ١٩ نفره بازیکنان قرار گرفته و باید دید پیش از بازی کدام بازیکن از لیست خط خواهد خورد.

برانکو ایوانکوویچ پس از آخرین جلسه تمرینی سرخپوشان در تهران، نام 19 بازیکن را برای سفر به تبریز و دیدار برابر تراکتورسازی به شرح زیر اعلام کرد:

علیرضا بیرانوند، رادوشوویچ، سید جلال حسینی، حسین ماهینی، رامین رضائیان، محمد انصاری، محسن ربیع خواه، صادق محرمی، محمد امین آرام طبع، آلکسی یانسکی، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه، محسن مسلمان، کمال کامیابی نیا، محمد رحمتی، احمد نورالهی، مهدی طارمی، ولادیمیر و علی علیپور

604/602

کد خبر: 676366

0

رامین رضاییان

پرسپولیس

تبریز

تراکتورسازی

برانکو ایوانکوویچ

فوتبال