ممنوعیت سامی یوسف رفع شد!

ممنوعیت سامی یوسف رفع شد!

سیب موز :مدیر روابط عمومی سیما در گفتگویی ممنوعیت سامی یوسف را رد کرده و آن را «شیطنت برخی در رسانه های اجتماعی و فضای مجازی» دانسته است.

توضیحاتی درباب ممنوع التصویری سامی یوسف

بنا به گزارش سیب موز : چندی قبل خبری مبنی بر ممنوعیت پخش آثار سامی یوسف خواننده ایرانی ساکن انگلستان از رسانه ملی شنیده شده بود و حتی سامی یوسف را به واکنش واداشته بود.

با این حال مدیر روابط عمومی سیما اما در گفتگویی این ممنوعیت را رد کرده و آن را «شیطنت برخی در رسانه های اجتماعی و فضای مجازی» دانست.

داوود نعمتی انارکی گفته است: «چندی پیش تصویری بی نام و نشان از یک نامه غیررسمی منتشر شد که در آن آمده بود صداوسیما استفاده از آثار سامی یوسف، خواننده ایرانی تبار، را ممنوع کرده است. آن تصویر و آن نامه غیررسمی که نه سربرگ و نه مهر و امضا دارد، واقعیت ندارد».

او گفته است: «پخش آثار ایشان محدود بود و به طور مداوم و گسترده از رسانه ملی روی آنتن نمی رفت که حالا با عدم پخش آن در مقاطعی اتفاق خاص و گسترده ای صورت گرفته باشد و بخواهد موج ایجاد کند».

سامی یوسف به تازگی در سفری به ایران، آهنگ تیتراژ پایانی فیلم “محمد(ص)” پرهزینه ترین فیلم تاریخ سینمای ایران، به کارگردانی مجید مجیدی، را خوانده بود.

اخیرا یک آلبوم موسیقی پاپ با صدای بابک رادمنش پدر سامی یوسف نیز به صورت گسترده در کشور توزیع شده که سامی در یکی از قطعات آن به عنوان همخوان پدر را یاری می کرد.