فرزاد فرزین تماشاگران را غافلگیر کرد / اجرای مشترک با مهدی مقدم و مهدی مدرس

سیب موز: فرزاد فرزین تماشاگران را غافلگیر کرد / اجرای مشترک با مهدی مقدم و مهدی مدرس

کنسرت فرزاد فرزین در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

فرزاد فرزین تماشاگران را غافلگیر کرد / اجرای مشترک با مهدی مقدم و مهدی مدرس

سیب موز: فرزاد فرزین تماشاگران را غافلگیر کرد / اجرای مشترک با مهدی مقدم و مهدی مدرس

فرزاد فرزین در حالی روی صحنه رفت که این کنسرت اولین اجرای او بعد از تازه ترین آلبومش با نام “شش” بود. این کنسرت طی دو روز مختلف و چهار سانس برگزار شد.

به گزارش سیب موز: در تمام کنسرت های فرزاد فرزین تفاوت را در تمامی مراحل اعم از صحنه آرایی و حتی پرفورمنس شاهد خواهید بود. البته او این تفاوت را مدیون کارگردان هنری اش ملک مطیعی است.

یک پرده سفید و مشکی استج را پوشانده بود. جمعیت فرزاد گویان منتظر شروع کنسرتی بودند که مدت هاست برایش لحظه شماری می کردند. نورهایی از پشت پرده دیده می شد و صدای سازها به گوش رسید. پرده هم کم کم بالا رفت تا استیج دیده شود. دو عدد شش و دو حرف F طلایی گوشه های استج بودند و در وسط استیج یک سکو قرار گرفته بود. نوازندگان با لباس های سفید و یک مدل ساز می زدند و این بار یک گروه زهی هم مهمان ارکستر فرزاد فرزین بودند.

اولین قطعه اجرایی این برنامه آ اوپنینگ اجرای قطعه “تنهایی دونفره” بود. بعد از اتمام این قطعه فرزین یک خوشامدگویی کرده و گفت: دوست دارم امشب را با انرژی هایتان منفجر کنید. قطعه “عاشقت شدم” دومین قطعه اجرایی این برنامه بود.

هیجان کنسرت به قدری بالا رفته بود که هرازگاهی صدای مردم بالاتر از خواننده و در میان آن گم می شد. این هیجان تا اجرای قطعه “آره آره” یک قطعه ریتمیک است به اوج خود رسید. دومین قطعه پرطرفدار این کنسرت آهنگ “بچه” بود.

قطعه بعدی که نوازندگان آماده اجرای آن بودند “تو فکرتم” نام داشت. فرزین در معرفی این قطعه بیان کرد که پرطرفدارترین قطعه آلبوم “شش” را گوش بدهیم و ارکستر شروع به اجرای آن کرد.

یک سورپرایز

درست بعد از آنتراک فرزین برای تماشاگران یک سورپرایز داشت. در حالی که همه منتظر اجرای قطعه “پشت صحنه” بودند دو خواننده دیگر به روی سن اضافه شدند. مهدی مقدم و مهدی مدرس به همراهی فرزاد فرزین این قطعه قدیمی را مشترک به مانند گذشته اجرا کردند.

این خواننده بعد از اتمام قطعه گفت: قطعه ای که شنیدید بعد از 10 سال اجرا شد! مدرس هم در تکمیل صحبت های او گفت: من همیشه به فرزاد حسودیم می شود، به خاطر اینکه طرفدارهایی مثل شما دارد و خوشحالیم که این لحظه در خاطراتمان ثبت شد. مهدی مقدم نیز گفت: بری اولین بار در تهران و این سالن روی استیج می آیم. از خدا و دوست های عزیزم که به هم این لطف را داشتند، ممنونم.

فرزاد فرزین تماشاگران را غافلگیر کرد / اجرای مشترک با مهدی مقدم و مهدی مدرس 2 فرزاد فرزین تماشاگران را غافلگیر کرد / اجرای مشترک با مهدی مقدم و مهدی مدرس 3

اعضای ارکستر

امیر میلاد نیکزاد. احمد امین پور، یاشار خسروی، سهراب رمضان زاده، احسان امیدی، مهرداد معافی، جمال کلبیانی به رهبری مهران خلیلی اعضای ارکستر فرزاد فرزین را تشکیل می دادند.

قطعات اجرایی

آدمای بعد از تو، ماه عسل، تو فکرتم، تنهایی دو نفره، بچه، پشت صحنه، آره آره، عاشفت شدم و… از جمله قطعات اجرایی این کنسرت بودند.