عذرخواهی خالق هری پاتر از هوادارانش

سیب موز: عذرخواهی خالق هری پاتر از هوادارانش

مهر: جی.کی رولینگ نویسنده مجموعه داستان های هری پاتر به خاطر حذف ریموس لوپین یکی از شخصیت های محبوب این داستان در قصه از مخاطبان و هوادارانش عذرخواهی کرد.

به گزارش سیب موز: گاردین نوشت: رولینگ خالق مجموعه پرفروش و پرمخاطب هری پاتر به خاطر مرگ ریموس در طرفدارانش عذرخواهی کرد و در صفحه شخصی اش نوشت: روند داستان مرا به سمتی برد که مجبور به حذف ریموس لوپین شدم. البته واقعیت این است که از قبل برنامه ای برای حذف کردن او از داستان نداشتم و این ماجرا کاملا اتفاقی اجرا شده است.

این نویسنده انگلیسی ادامه می دهد: می دانم که این شخصیت و دنبال کردن قصه او در داستان های هری پاتر برای خیلی ها جذاب بود اما واقعیت این است که او مجبور شده که او را از داستان کنار بگذارد و این داستان بوده که حذف کاراکتر را پیش رویش گذاشته است.

پیش از این نیز این اتفاق بر سر برخی از شخصیت های داستان هری پاتر افتاده بود. جی.کی رولینگ قبلا گفته بود که تصمیم دارد رون ویزلی و آرتور را در آخرین نبرد تن به تن از قصه حذف کند. در حقیقت او می خواست با مرگ این دو کاراکتر ماجرایی دیگر را دنبال کند اما در بزنگاه پیشرفت داستان نتوانست این نقشه را اجرایی کند.

هواداران و طرفداران هری پاتر که شخصیت داستانی ریموس لوپین را نیز می ستایند با شنیدن این خبر واکنش های بسیاری نشان دادند. گروهی اعتراض خود را در غالب کامنت از طریق صفحه های شخصی این نویسنده به گوشش رسانده اند.