مادر امل علم الدین:کلونی غذای کبه با خمیر گوشت را دوست دارد +عکس

سیب موز: مادر امل علم الدین:کلونی غذای کبه با خمیر گوشت را دوست دارد +عکس

مادر امل علم الدین : کلونی غذای کبه با خمیر گوشت را دوست دارد

به گزارش سیب موز: مجله تو زیبایی : بعد از یک دوری طولانی از رسانه ها خانم بارعة مکناس علم الدین در قسمت ویژه از یک برنامه تلویزیونی به نام سفر بدون انتها حاضر شد و از فرزندش علم الدین ، لبنان ، اوضاع جهان عرب و دامادش جورج کلونی و بسیاری موضوعات دیگر سخن گفت.

خانم بارعه گفت که هر چهار فرزندش ازدواج کرده اند. فرزند ارشدش زیاد در امارات زندگی می کند و دو فرزند دارد ، تالا دارای چهار فرزند است و سامر و امل هنوز بچه ندارند او خبر بارداری امل علم الدین را به شدت نفی نمود و گفت عدم اصرار روزنامه نگاران به درستی خبر قبل از انشار آن مشکلی است که همیشه پنهان بوده او هم چنین کسانی را که  از شبکه های اجتماعی به عنوان اخبار فرهنگی هنری - خبری استفاده می کنند مورد سرزنش قرار داد.

مادر امل علم الدین:کلونی غذای کبه با خمیر گوشت را دوست دارد +عکس

سیب موز: مادر امل علم الدین:کلونی غذای کبه با خمیر گوشت را دوست دارد +عکس

مادر این وکیل لبنانی تاکید کرد که دخترش بسیار خوشبخت است که با انسان محترمی ازدواج کرده و دوستش دارد.

او هم چنین سخاوت ، لطف و مهربانی دامادش جورج کلونی را ستود و از فرهنگ عربی او تقدیر کرد و به این نکته اشاره کرد که  فرهنگ او همان است که  باعث شد جورج در دانشگاه آکسفورد و نیویورک که امل برای کسب مدرک فوق لیسانس به آن جا رفته بود با او سازگار و همراه شود.

مادر امل علم الدین:کلونی غذای کبه با خمیر گوشت را دوست دارد +عکس 2

بارعه هم چنین گفت که امل لبنانی است و در بیروت متولد شده و نسبت به آن جا حس ملی گرایی  دارد. او هم چنین تلاش دخترش برای رسیدن به شهرت را رد کرد و گفت : امل هر کوششی که می کند تنها برای دفاع از حقوق انسان هاست و زندگی اش را جورج کلونی بسیار ساده و طبیعی است.

در آخر بارعه در پاسخ به سوال مجری برنامه درباره اینکه جورج چه غذاهایی را دوست دارد  گفت: او کبه با خمیر گوشت را دوست دارد و علاقه اش به فرهنگ های ملل مختلف همیشه برایم حیرت انگیز بوده است، این مرد هم چنین به پدر روز نامه نگار،مادر و خواهرش بسیار نزدیک است.

در ادامه تصاویری از خانواده امل علم الدین را مشاهده خواهید کرد:

مادر امل علم الدین:کلونی غذای کبه با خمیر گوشت را دوست دارد +عکس 3

امل علم الدین و مادرش

مادر امل علم الدین:کلونی غذای کبه با خمیر گوشت را دوست دارد +عکس 4

عکس عروسی جورج کلونی و امل

مادر امل علم الدین:کلونی غذای کبه با خمیر گوشت را دوست دارد +عکس 5

عکس مادر امل علم الدین

اختصاصی مجله تو زیبایی

مترجم : فرنوش خسروان