بازیکنان مدنظر منصوریان مشخص شدند

بازیکنان-مدنظر-منصوریان-مشخص-شدند

سیب موز: » بازیکنان مدنظر منصوریان مشخص شدند

سیب موز:

یازده بازیکنی که سرمربی استقلال خواستار تمدید قراردادشان شده، مشخص شدند.

به گزارش ، پیش از این اعلام شده بود که پس از پایان فصل، قرارداد 13 بازیکن استقلال تمام شده و بازیکن آزاد محسوب می شوند. امید ابراهیمی، بهنام برزای، جابر انصاری، سیدمجید حسینی، کاوه رضایی، لئوناردو پادوانی، وریا غفوری، یعقوب کریمی، امید نورافکن، مجتبی حقدوست، علیرضا سیار، رابسون و ارشیا بابازاده جزو این بازیکنان هستند. حدود یکی دو هفته پیش علیرضا منصوریان لیستی به مدیران باشگاه استقلال داد و از آنها خواست که اقدامات لازم برای تمدید قرارداد 11 بازیکن صورت بگیرد. در این لیست، بازیکنانی چون رابسون، برزای، انصاری، رضایی، ابراهیمی، نورافکن، حسینی، کریمی، غفوری، حقدوست و پادوانی قرار دارند که منصوریان خواستار تمدید قراردادشان شده است.

به گزارش سیب موز: سرمربی استقلال قصد دارد استخوا بندی فصل جاری خود را حفظ کند. اگر چه منصوریان این لیست را به مسئولان باشگاه داده است، اما اولویت بندی کرده که چه بازیکنانی در لیست اصلی او قرار دارند. از جمله مهم ترین بازیکنان می توان به رابسون، رضایی، ابراهیمی و نورافکن اشاره کرد. رابسون به صورت قرضی از باهیا برزیل به استقلال پیوسته و مدیران باشگاه استقلال به طرف برزیلی پیشنهاد قرارداد سه ساله برای انتقال دائمی رابسون داده اند. اما رضایی و ابراهیمی دست رد به مسئولان باشگاه زده اند و اعلام کرده که پس از پایان فصل مذاکرات را انجام می دهند. نورافکن هم به زودی قراردادش را با استقلال تمدید می کند و مشکلی بابت او وجود ندارد.

منصوریان برای تقویت تیمش به یک بازیکن در جناح راست و یک بازیکن در خط دفاع نیاز دارد. اینها حرف هایی است که در این مدت زده شده و قطعی نیست. سرمربی استقلال برای اینکه فصل آینده تیمش را برای قهرمانی ببندد، در روزهای آینده لیست بازیکنان مدنظرش را با اولویت بندی به رضا افتخاری مدیرعامل استقلال خواهد داد. سرمربی و مدیران استقلال امیدوارند با دادن مبلغ 30 درصد از قرارداد بازیکنان بتوانند آنها را برای تمدید قرارداد در یک ماه آینده مجاب کنند.

منبع: تسنیم