قالیباف: به مردم قول می دهم 5 میلیون شغل ایجاد کنم

قالیباف-به-مردم-قول-می-دهم-5-میلیون-شغل-ایجاد-کنم

سیب موز: » قالیباف: به مردم قول می دهم 5 میلیون شغل ایجاد کنم

سیب موز:

سیاست های پولی و مالی باید تغییر کند

محمدباقر قالیباف نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گفت وگویی با اشاره به مهم ترین مشکلات کشور، اظهار داشت: امروز مهم ترین مشکل کشورما بیکاری و شغل است.

به گزارش سیب موز: وی تاکید کرد: به مردم قول می دهم اگر در طول این دوره توفیق خدمت به مردم را پیدا کنم 5 میلیون شغل با کمک مردم ایجاد می کنم تا بتوانیم بخشی از مشکلات را حل و فصل کنیم. کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به اهمیت حوزه فناوری و IT اشاره کرد و گفت: برای بخشی از جوان تحصیل کرده و با استعداد که بخش قابل توجهی از آنها در حوزه فناوری و IT تخصص دارند، شغل وجود دارد.

قالیباف به حوره صنایع پایین دستی و صنعت نفت اشاره کرد و گفت: در صنایع پتروشیمی ما به ازای هر یک میلیون تن در حوزه پتروشیمی قادریم 200 هزار شغل مستقیم و 400 هزار شغل غیر مستقیم ایجاد کنیم.

وی تاکید کرد: باید سیاست های پولی و مالی ما تغییر کند و حتماً باید سیستم های هوشمند برای اطلاعات جدید مورد توجه قرار گیرد.

کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در بخش پایانی سخنان خود به موضوع قاچاق و مبارزه با آن اشاره کرد و گفت: باید مبارزه با قاچاق یک کار جدی صورت گیرد.

منبع: دانشجو