محرومیت زدایی در محرومترین نقاط کهگیلویه و بویراحمد/بسیج سازندگی خط مقدم اقتصاد مقاومتی + تصاویر

سیب موز: محرومیت زدایی در محرومترین نقاط کهگیلویه و بویراحمد/بسیج سازندگی خط مقدم اقتصاد مقاومتی + تصاویرReviewed by on Apr 17Rating: به گزارش به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از پایگاه خبری چهارفصل، نوروز هر سال بهانه ای است که اقشار مختلف مردم با خانواده های خود به مناطق خوش آب و هوا و توسعه یافته تر سفر می کنند، اما هستند کسانی که در این ایام تعطیل هم برای محرومیت زدایی و خدمت به نیازمندان شهر و دیار خود تلاش می کنند.

محرومیت-زدایی-در-محرومترین-نقاط-کهگیلویه-و-بویراحمد-بسیج-سازندگی-خط-مقدم-اقتصاد-

سیب موز: » محرومیت زدایی در محرومترین نقاط کهگیلویه و بویراحمد/بسیج سازندگی خط مقدم اقتصاد مقاومتی + تصاویر

به گزارش سیب موز: گروه جهادی عاشقان امام زمان عج شهرستان لیکک با حضور در مناطق محروم شهرستان بهموی در ایام نوروز اقدام به توزیع بسته غذایی برای نیازمندان این منطقه محروم کرد.

سید کمال محمدی صفت مسئول گروه جهادی عاشقان امام زمان بهمئی گفت: با جمع آوری بسته های غذایی توسط این گروه جهادی و توزیع آن در میان خانواده های مناطق محروم در تعطیلات نورورزی سال96 سعی در این دارد که بتواند گوشه ای زخم های این مردم مظلوم را تیمار کنند.

محرومیت-زدایی-در-محرومترین-نقاط-کهگیلویه-و-بویراحمد-بسیج-سازندگی-خط-مقدم-اقتصاد- 2 محرومیت-زدایی-در-محرومترین-نقاط-کهگیلویه-و-بویراحمد-بسیج-سازندگی-خط-مقدم-اقتصاد- 3