افزایش 50 درصدی کالای قاچاق در سال 95/مسئولیت حفاظت از صندوق های رأی با نیروی انتظامی است

افزایش-50-درصدی-کالای-قاچاق-در-سال-95-مسیولیت-حفاظت-از-صندوق-های-رای-با-نیروی-ان

سیب موز: » افزایش 50 درصدی کالای قاچاق در سال 95/مسئولیت حفاظت از صندوق های رأی با نیروی انتظامی است

سیب موز:

به گزارش ؛ سردار حسین اشتری فرمانده ناجا در بیست و دومین همایش سراسری فرماندهان و مدیران ناجای سراسر کشور که امروز (یکشنبه) برگزار شد، اظهار داشت: این همایش با هدف بررسی اقدامات برنامه های سال گذشته و بررسی برنامه ها و اولویت های سال جدید برگزار شده و فرماندهان با برنامه های سال جدید آشنا می شوند.

وی افزود: سال گذشته نیروی انتظامی با راهنمایی مقام معظم رهبری توانست به وظایف خود که بسیار گسترده بود به خوبی عمل کند.

سردار اشتری با اشاره به اینکه یک میلیون و 700 هزار خودرو به ناوگان حمل و نقل اضافه شده است، گفت: با همکاری نیروی انتطامی تصادفات کاهش پیدا کرد.

فرمانده نیروی انتظامی در رابطه با انتخابات تصریح کرد: نیروی انتظامی از ماه های گذشته برگزاری یک انتخابات امن را پیش بینی کرده و امیدواریم این آرامش و امنیت در کشور حاکم باشد.

وی افزود: رهبری بر روی امنیت انتخابات تاکید داشتند و امیدواریم با همکاری مردم این امنیت حاکم باشد.

سردار اشتری با اشاره به افزایش 50 درصدی کشفیات کالای قاچاق در سال 95، گفت: کشفیات قاچاق کالا توسط نیروی انتظامی در سال گذشته نسبت به سال  94، 50 درصد افزایش داشته است. اما این آمار هنوز مطلوب نیست و باید در این زمینه بیشتر کار شود که این امر نیازمند همکاری تمام دستگاه ها است.

وی افزود: براساس قانون حفاظت از صندوق های رأی در زمان برگزاری انتخابات برعهده نیروی انتظامی و پلیس است.

فرمانده نیروی انتظامی گفت: از مدتها قبل نیروی انتظامی برنامه های دقیقی برای تأمین نظم و امنیت انتخابات انجام داده است و حتی آمادگی های لازم را داشتیم تا در صورت بروز تحرکات خاص پس از اعلام نتایج تأیید صلاحیت ها از سوی شورای نگهبان، براساس قانون عمل کنیم که خوشبختانه هیچ اتفاق قابل توجهی رخ نداد.

سردار اشتری تصریح کرد: با همکاری قوه قضاییه و دادستان کل کشور کارها به خوبی پیش می رود و با همکاری بیشتر می توانیم با اقتدار بیشتر با مجرمان برخورد کنیم که موجب تأمین امنیت بیشتر در کشور شود و امیدواریم با این همکاری بهتر بتوانیم کار کنیم.

منبع: باشگاه خبرنگاران