اقلام تولیدی داروگر به یک پنجاهم رسید/ طلبکاران حکم ضبط اموال کارخانه را گرفته بودند

اقلام-تولیدی-داروگر-به-یک-پنجاهم-رسید-طلبکاران-حکم-ضبط-اموال-کارخانه-را-گرفته-بو

سیب موز: » اقلام تولیدی داروگر به یک پنجاهم رسید/ طلبکاران حکم ضبط اموال کارخانه را گرفته بودند

سیب موز:

به گزارش ، مرخصی اجباری تعداد زیادی از کارگران کارخانه داروگر به عنوان یکی از شرکت های قدیمی و معتبر ملی کشورمان، نگرانی هایی را در سطح جامعه کارگری به وجود آورده است.

به گزارش سیب موز: برای بررسی این موضوع گفت وگوی کوتاهی با عضو هیات مدیره کانون شوراهای اسلامی کار استان تهران داشتیم که ابعاد این اتفاق روشن شود.

محمدرضا فرزعلیان با اعلام این خبر که تاکنون کارگری در این شرکت اخراج نشده است،  اظهار داشت: مشکلات این شرکت به قبل از سال بازمی گردد به طوری که قرار بود دستگاه های این شرکت با حکم قضایی از کارخانه خارج شود.

وی افزود: یکی از طلبکاران شرکت حکمی را از دادگاه گرفته بود که بابت بدهی اش دستگاه های شرکت برداشته شود و اگر این اتفاق رخ می داد قطعا کارگران بیکار می شدند.

این نماینده کارگری خاطرنشان کرد: این شرکت پس از واگذاری به بخش خصوصی طبق قانون با مشکلات متعددی مواجه شد و تولید آن از 500 قلم به 10 قلم کاهش پیدا کرد.

فرزعلیان افزود: برای جلوگیری از اخراج کارگران و بیکاری افراد شاغل در آن با اداره کار شمال غرب هماهنگی هایی انجام شد و در این باره مانع از اجرای حکم خروج دستگاه ها از کارخانه داروگر شدیم.

منبع: فارس