رومئو و ژولیت در یک بیمارستان به دنیا آمدند + تصاویر - اخبار اجتماعی

رومئو و ژولیت حال حاضر جهان بر حسب یک اتفاق در یک بیمارستان به دنیا آمدند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، روز یکشنبه بود که رومئو و ژولیت حال حاضر جهان بر حسب یک تصادف نادر در یک بیمارستان به دنیا آمدند.

روز یکشنبه در ساعت 2:06 بود که یک زوج در بیمارستانی در کارولینای شمالی در آمریکا صاحب یک پسر شدند که نام او را از مدت ها پیش از به دنیا آمدن بچه، رومئو انتخاب کرده بودند.

رومیو-و-ژولیت-در-یک-بیمارستان-به-دنیا-امدند-تصاویر-اخبار-اجتماعی رومیو-و-ژولیت-در-یک-بیمارستان-به-دنیا-امدند-تصاویر-اخبار-اجتماعی 2 رومیو-و-ژولیت-در-یک-بیمارستان-به-دنیا-امدند-تصاویر-اخبار-اجتماعی 3

در همین روز و فقط پس از گذشت چند ساعت، زوج دیگر آمریکایی در همان بیمارستان صاحب دختری شدند که آن ها هم نام دختر خود را مدت ها قبل از به دنیا آمدنش، ژولیت انتخاب کرده بودند.

این دو بچه در دو اتاق مختلف به دنیا آمده بودند اما زمانی که والدین آن ها متوجه چنین قضیه ای شدند، عکاسی را خبر کردند تا از بچه های آن ها در کنار هم عکس بگیرد.

گفتنی است؛ خانواده رومئو در مصاحبه ای با رسانه آمریکایی گفتند آن ها نام رومئو را به خاطر خواننده مورد علاقه خود و خانواده ژولیت اعلام کردند که آن ها به دنبال نامی بودند که به پسرشان، ژوناس بیاید که این تصمیم ها نشان می دهد این انتخاب نام ها از نمایشنامه شکسپیر گرفته نشده اند.

.گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت سیب موز