استقلال ترس به جان پرسپولیسی ها انداخت - اخبار ورزشی

استقلال-ترس-به-جان-پرسپولیسی-ها-انداخت-اخبار-ورزشی

پرسپولیس امروز باید به مصاف الریان برود.

به گزارش خبرآنلاین؛ جریمه مالی سنگین استقلالی ها به خاطر لیزراندازی تماشاگران در بازی با السد باعث شد تا بیشتر از گذشته موضوع جریمه های فیفا در میان هواداران به چشم بیاید. در همان حوالی جریمه آبی ها بود که اتفاق تلخ پرتاب نارنجک در بازی ایران و چین دوباره نگرانی هایی شدید به فوتبال وارد کرد که مبادا فیفا جریمه ای سنگین تر در نظر بگیرد.

در آستانه بازی پرسپولیس برابر الریان در ورزشگاه آزادی همه، و حتی هوادارانی که شاید تا همین چندی پیش خودشان مجری لیزراندازی و پرتاب ترقه بودند، حالا از لزوم امنیت ورزشگاه حرف می زنند و ترس جریمه های سنگین و سنگین تر در دلشان افتاده است.

آن ها نمی خواهند اندک فرصت های لذت حضور در آسیا را با ناشی گری و اقدامات غیرحرفه ای از دست بدهند. و البته پرسپولیسی ها می دانند که باشگاه شان چنان درگیر مشکلات مالی است که برای پرداخت بدهی ها دست به دامان هواداران شده و در چنین شرایطی نمی خواهند باری جدید به دوش باشگاه قرمزپوش پایتخت اضافه کنند. فردا قطعا شاهد پیشگیری شدیدتری نسبت به قبل خواهیم بود و اگر تخلفی باشد، انتظار این که خود هواداران با افراد متخلف برخورد کنند بعید نیست.

.گردآوری توسط بخش خبرهای گوناگون سایت سیب موز