پوکمون گو نینتندو رکوردهای دانلود اپ استور اپل را جابه جا کرد!

سیب موز: روز به روز بر تعداد طرفداران پوکمون گو نینتندو در سراسر جهان افزوده می شود و اینک از اپل خبر می رسد که عنوان جدید موبایلی نینتندو موفق شده است تا رکورد تعداد دانلودها در هفته نخست را در طول تاریخ احداث آیتونز اپ استور بشکند. تحلیلگران معتقدند که در مجموع بازی و فروش درون اپلیکیشنی پوکمون گو می تواند سود 3 میلیارد دلاری را طی دو سال برای اپل به ارمغان آورد.

به گزارش سیب موز: حتی اگر شما تا به حال این بازی را تجربه نکرده باشید، به قدری ما اخبار پیرامون پوکمون گو نینتندو را پوشش داده ایم که سخت است اینک شما یکی از محبوب ترین بازی های حال حاضر صنعت موبایل را نشناسید. کمپانی اپل به تازگی تأیید کرده تا آنجایی که به اپلیکیشن های آی او اس مربوط است، این بازی موفق به شکستن رکوردهای آیتونز اپ استور از نظر «تعداد دانلودها در هفته نخست» در طول تاریخ احداث این فروشگاه شده است.

پوکمون گو نینتندو رکوردهای دانلود اپ استور اپل را جابه جا کرد!

سیب موز: پوکمون گو نینتندو رکوردهای دانلود اپ استور اپل را جابه جا کرد!

درآمد 3 میلیاردی از پوکمون گو نینتندو

البته متأسفانه کوپرتینویی ها آمار و ارقام مربوط به اپلیکیشن رکورددار قبلی این بخش را اعلام نکرده اند اما ما می دانیم که آن نیز بسیار قدرتمند ظاهر شده است. تحلیلگران Needham چندی پیش اعلام کرده بودند که بازی پوکمون Go می تواند چیزی حدود 1 میلیارد دلار در سال برای اپل کسب درآمد کرده و حتی تخمین زده شده که این بازی همراه با خرید های درون اپلیکیشنی خود می تواند ظرف مدت 12 الی 24 ماه درآمد 3 میلیاردی را برای اپل سازنده این پلتفرم موبایلی به ارمغان آورد.

پوکمون گو نینتندو رکوردهای دانلود اپ استور اپل را جابه جا کرد! 2

پوکمون Go : حل مشکل پیغام خطای GSP signal not found

پوکمون گو نینتندو رکوردهای دانلود اپ استور اپل را جابه جا کرد! 3

آموزش پوکمون گو ؛ هر چیزی که باید به عنوان یک تازه کار در این بازی بدانید

بدیهی است که اپل نمی تواند بیش از خود سازندگان این بازی به سود برسد بنابراین به نظر می رسد که آمار و ارقام سودهای نینتندو خیلی بیشتر از این مقدار خواهد بود اما بدون شک چنین دستاوردی می تواند برای اپل یک سودآوری بسیار عالی به حساب آید.

این بازی با محبوبیت بسیار بالایی که به دست آورد موفق شد تا ارزش سهام شرکت نینتندو را به چیزی حدود دو برابر برساند تا ارزش این سهام حتی از ارزش سهام غول ژاپنی دنیای فناوری، کمپانی سونی نیز بیشتر شود. در این بین سؤال بزرگی شکل می گیرد که هنوز بی پاسخ مانده است! آیا پوکمون آغاز طوفانی خودش را تا انتهای مسیر ادامه خواهد داد و می تواند برای مدت زمان طولانی این جذابیت را حفظ کند؟

بازی هایی نظیر «پرندگان خشمگین» هرچند که تا به این شدت طوفانی کار را آغاز نکردند اما ما شاهد آن بودیم که برای مدت زمان طولانی این بازی جزو بهترین های صنعت بازی های موبایلی بوده است. حال باید به بازی پوکمون Go فرصت دهیم؛ چرا که زمان بهترین قاضی خواهد بود.

ترفند های بازی - ubergizmo