معوقات منجیان غریق به زودی پرداخت می شود

سیب موز بازرس ویژه ستاد ساماندهی سواحل وزارت کشور:معوقات منجیان غریق به زودی پرداخت می شود

معوقات منجیان غریق به زودی پرداخت می شود

سیب موز: معوقات منجیان غریق به زودی پرداخت می شود بازرس ویژه ستاد ساماندهی سواحل وزارت کشور به اختصاص اعتبارات حقوق منجیان غریق اشاره کرد و گفت: معوقات منجیان غریق به زودی پرداخت می شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرانزلی، یونس نوبخت ظهر امروز در جلسه ارزیابی عملکرد ستاد ساماندهی و نظارت بر سواحل این شهرستان اظهار کرد: طرح تاسیس سازمان مستقل مدیریت سواحل پس از تصویب در مجلس شورای اسلامی به تایید شورای نگهبان رسید اما با توجه به نظر دولت همچنان وزارت کشور عهده دار این مسؤولیت است.

به گزارش سیب موز وی در ادامه حضور دهیاران و بخش خصوصی در مدیریت سواحل را از اقدام های خوب و موثر عنوان کرد و افزود: امر مذکور سبب کاهش هزینه های دولت و بهبود برخی از فعالیت ها شده است.

بازرس ویژه ستاد ساماندهی سواحل وزارت کشور با تأکید بر بهبود و توسعه خدمات در سواحل بیان کرد: سطح کیفی خدمات باید برای رضایتمندی شهروندان و گردشگران ارتقاء پیدا کرده و بسترهای مناسب برای حفظ و توسعه این خدمات مهیا شود.

نوبخت از پرداخت معوقات منجیان غریق خبر داد و تصریح کرد: اعتباری از طرف وزارت کشور برای موضوع مذکور اختصاص داده شده و در تلاش هستیم به زودی معوقات منجیان غریق پرداخت شود.

وی، آموزش و اطلاع رسانی مناسب را سبب کاهش مخاطرات عنوان کرد و گفت: با بهره گیری از سیستم های آموزشی و رسانه ها می توان مردم را از مخاطرات و تهدیدها در دریا مطلع کرد.

بازرس ویژه ستاد ساماندهی سواحل وزارت کشور با اشاره به انجام فعالیت های فرهنگی در سواحل، خاطرنشان کرد: برگزاری برنامه های سالم فرهنگی در سواحل با ایجاد فضایی مناسب موجب کاهش ناهنجاری ها می شود.

نوبخت، خواستار حضور منجیان غریق در روزهای طوفانی در ساحل دریا شد و اظهار کرد: شهرک هایی که دارای سواحل هستند باید از منجیانی با تایید نجات غریق، وزارت ورزش و جوانان و جمعیت هلال احمر بهره ببرند.

انتهای پیام/84001/آ 20/