ضرورت توجه مسؤولان به تهاجم فرهنگی

سیب موز فرمانده انتظامی آذربایجان غربی تاکید کردضرورت توجه مسؤولان به تهاجم فرهنگی

ضرورت توجه مسؤولان به تهاجم فرهنگی

سیب موز: ضرورت توجه مسؤولان به تهاجم فرهنگی فرمانده انتظامی آذربایجان غربی بر ضرورت توجه مسؤولان به تهاجم فرهنگی، به ویژه در شهرهای مرزی تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان شوط، سردار ناصر اصلانی پیش از ظهر امروز در دیدار با فرماندار شهرستان شوط، اظهار داشت: تلاش شده تا امنیت در شهرهای مرزی بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش سیب موز وی با بیان اینکه امنیت و آرامش کنونی کشور را مرهون خون پاک شهدا هستیم، تصریح کرد: باید خدا را به خاطر وجود چنین امنیت و آرامشی در استانی که با سه کشور دیگر مرز مستقیم دارد، شاکر باشیم.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی  به هم مرزی آذربایجان غربی با سایر کشورها اشاره کرد و اذعان داشت: با توجه به هم مرز بودن آذربایجان غربی با سه کشور، همواره شاهد شیطنت دشمنان هستیم ولی این توطئه ها شناسایی و با آنها مقابله می شود.

وی به جنگ نرم دشمن اشاره کرد و اظهار داشت: لازم است تا مسؤولان موضوع جنگ نرم، هجمه فرهنگی و تهاجم فرهنگی را مورد فراموشی قرار ندهند و همواره در این خصوص آگاه و هوشیار باشند.

اصلانی با بیان اینکه امروزه دشمنان جوانان را مورد هدف قرار داده اند، اذعان داشت: باید در بحث واردات انواع البسه به ویژه از شهرهای مرزی نهایت دقت و توجه را داشته باشیم چرا که یکی از نمودهای تهاجم فرهنگی در لباس هایی است که در جوامع اسلامی مورد پذیرش نیستند ولی جوانان به دلیل ناآگاهی از آنها استفاده می کنند.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با بیان اینکه لازم است تا مسؤولان و متولیان امر با حساسیت بیشتری به موضوع تهاجم فرهنگی نگاه کنند، تصریح کرد: نباید چنین موضوعاتی را مورد غفلت قرار داد چرا که دشمن از همین غفلت ها سوء استفاده می کند.

این مسؤول اجرای طرح های امنیت اخلاقی را در راستای جلوگیری از ترویج برخی فرهنگهای بیگانه در استان عنوان کرد و گفت: هم مرز بودن این استان با سایر کشورها سبب شده تا برخی رفتارها به صورت ناآگاهانه وارد استان شود که در صورت بی توجهی به این موضوعات، بدون شک در آینده آثار مخرب این رفتارها را خواهیم دید.

انتهای پیام/61001/ح30