چهارمین جشنواره انگور فرصتی برای بازاریابی محصولات کشاورزی ارومیه

سیب موز معاون استاندار آذربایجان غربی اعلام کردچهارمین جشنواره انگور فرصتی برای بازاریابی محصولات کشاورزی ارومیه

چهارمین جشنواره انگور فرصتی برای بازاریابی محصولات کشاورزی ارومیه

سیب موز: چهارمین جشنواره انگور فرصتی برای بازاریابی محصولات کشاورزی ارومیه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان غربی چهارمین جشنواره انگور را گام موثری در بازاریابی محصولات کشاورزی ارومیه عنوان کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، نادر صفرزاده ظهر امروز در حاشیه بازدید از چهارمین جشنواره انگور اظهار داشت: باید فضای لازم برای افزایش تعاملات در عرصه بین الملل ایجاد شود.

به گزارش سیب موز وی با اشاره به تحریم های علیه ایران اسلامی، تصریح کرد: در گذشته مقامات سایر کشورها که به کشور ایرن سفر می کرند انگشت شمار بود ولی امروزه تعاملات بین ایران اسلامی و سایر کشورها افزایش یافته است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان غربی اعلام کرد: اراده نظام در مسیری است که ظرفیت ها را عملیاتی کنیم و در این خصوص شاهد تورم تک رقمی در کشور هستیم.

این مسؤول با بیان اینکه امروزه آذربایجان غربی دارای سه فرودگاه بین المللی است، ادامه داد: این ظرفیت می تواند زمینه صادرات انواع محصولات کشاورزی را از استان فراهم سازد.

صفرزاده بابیان اینکه در شهر ارومیه تمام مسؤولان کمر همت را بسته اند ت تحولی دیگر در ارومیه به وجود آورند، اضافه کرد: آمادگی لازم را برای معرفی هر چه بیشتر ظرفیت های استان و ارومیه را داریم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه حامی کشاورزان هستیم، اظهار داشت: مصمم هستیم برای بهتر شدن کیفیت محصولات تولیدی استان تلاش و محصولات تولیدی بخش کشاورزی را به سایر کشورها بیش از پیش معرفی کنیم.

این مسؤول برگزاری چهارمین جشنواره انگور را گام موثری در بازاریابی محصولات کشاورزی ارومیه عنوان کرد و گفت: امید می رود در سال های آینده بهترین محصولات را به سطح جهان معرفی کنیم.

انتهای پیام/61001/چ30