اصحاب رسانه انقلابی گری را در اولویت قرار دهند

سیب موز معاون فرمانده سپاه استان قم:اصحاب رسانه انقلابی گری را در اولویت قرار دهند

اصحاب رسانه انقلابی گری را در اولویت قرار دهند

سیب موز: اصحاب رسانه انقلابی گری را در اولویت قرار دهند معاون فرمانده سپاه استان قم در امور بسیج اقشار گفت: اصحاب رسانه باید انقلابی گری در عرصه رسانه را در اولویت امور خود قرار دهند، زیرا این قشر فرهیخته در جامعه اسلامی نقش اثرگذاری دارند.

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، احمد بیطرفان ظهر امروز در مراسم افتتاحیه طرح ولایت رسانه که در سالن همایش رضوان شهرداری قم برگزار شد، با اشاره به سخنان رهبر انقلاب اسلامی در مورد جایگاه اصحاب رسانه اظهار کرد: رسانه ها باید آگاهی بخشی در میان اقشار مختلف جامعه اسلامی را در دستور کار خود قرار دهند.

به گزارش سیب موز وی با بیان اینکه رهبر انقلاب اسلامی از اقشار مختلف جامعه انقلابی بودن را درخواست کرده اند، اضافه کرد: اصحاب رسانه باید انقلابی گری در عرصه رسانه را در اولویت امور خود قرار دهند، زیرا این قشر فرهیخته در جامعه اسلامی نقش اثرگذاری دارند.

معاون فرمانده سپاه استان قم در امور بسیج اقشار از فرارسیدن دهه ولایت یاد کرد و گفت: بر اساس فرمایشات بزرگان دینی عید غدیر به عنوان بزرگ ترین عید شیعیان باید گسترده تر از عید نوروز برگزار شود و اصحاب رسانه باید با فرهنگ سازی به رسالت خود در این عرصه عمل کنند.

وی با تاکید بر اینکه امسال آغاز هفته دفاع مقدس با عید غدیر تقارن پیدا کرده است، خاطرنشان کرد: امسال باید برای هفته دفاع مقدس با محوریت عید غدیر برنامه ریزی های گسترده در دستور کار قرار گیرد.

بیطرفان بر مشارکت اقشار مختلف جامعه برای گرامیداشت هفته دفاع مقدس تاکید کرد و افزود: امیدواریم در سال اقدام و عمل بتوانیم حرکت های گسترده ای را در راستای تحقق فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی رقم بزنیم.

انتهای پیام/78023/و