حرکت کردن بر خلاف نظر رهبری مصداق دوری از حرکت در مسیر انقلاب است/ یکپارچگی را باید حول اهداف رهبری حفظ کرد/ بسیج شدن امکانات دولت برای اجرای اقتصاد مقاومتی

سیب موز رحمانی فضلی:حرکت کردن بر خلاف نظر رهبری مصداق دوری از حرکت در مسیر انقلاب است/ یکپارچگی را باید حول اهداف رهبری حفظ کرد/ بسیج شدن امکانات دولت برای اجرای اقتصاد مقاومتی

حرکت کردن بر خلاف نظر رهبری مصداق دوری از حرکت در مسیر انقلاب است/ یکپارچگی را ب

سیب موز: حرکت کردن بر خلاف نظر رهبری مصداق دوری از حرکت در مسیر انقلاب است/ یکپارچگی را باید حول اهداف رهبری حفظ کرد/ بسیج شدن امکانات دولت برای اجرای اقتصاد مقاومتی وزیر کشور با بیان اینکه حرکت کردن بر خلاف نظر رهبری مصداق دوری از حرکت در مسیر انقلاب است، گفت: باید یکپارچگی خود را حول اهداف مقام معظم رهبری حفظ کنیم که هیچ کس نتواند سوء استفاده کند.

به گزارش خبرگزاری فارس از جیرفت، عبدالرضا رحمانی فضلی ظهر امروز در نشست شورای اداری ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی جنوب کرمان در جیرفت اظهار داشت: باید خدا را شکر کنیم که توفیق خدمت در جمهوری اسلامی را پیدا کردیم.

به گزارش سیب موز وزیر کشور بیان داشت: همه کارهایی که ما انجام می دهیم باید برای تقویت دین خدا باشد، زیرا تجلی بیرونی و اجتماعی دین خدا در قالب نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی افزود: پایه نظام جمهوری اسلامی ایران بر دوش مردم است و کمک و جلب رضایت مندی مردم کمک به دین خدا است و کسانی که ارزش های دینی و انقلابی را سبک بشمارند و یا کاری کنند که در این ارزش ها مشکلی ایجاد شود قطعاً در مسیر حرکت نکردند.

وزیر کشور عنوان داشت: ما در 37 سال گذشته همه پیروزی ها، مقاومت ها و اداره جنگ و امروز اداره کشور با اجرای اقتصاد مقاومتی را مدیون مقام معظم رهبری هستیم و هر کس بر خلاف حرکت ایشان حرکت کند در مسیر انقلاب حرکت نکرده است.

رحمانی فضلی تصریح کرد: اکنون در کشورهای منطقه فتنه های استکبار جان و مال مردم را به تاراج می برد، بنابراین از هیچ کس ایستادن در مقابل رهبری پذیرفته نیست.

وی گفت: مردم به امام اعتماد کرده و ایشان را حمایت کردند و امام نیز به مردمش اعتماد داشت تا ما در مقابل قدرت های جهانی پیروز شدیم و همه ما در هر کجا که هستیم باید یکپارچگی خودمان را حول اهداف مقام معظم رهبری حفظ کنیم که هیچ کس نتواند سوء استفاده کند.

وزیر کشور با بیان اینکه مسؤولان باید دست در دست هم کارهایشان را انجام دهند، ادامه داد: مردم اختیارشان را به ما واگذار کردند و هر کس در نطام جمهوری اسلامی کاری بر دوشش بوده در برابر مردم مدیون است.

رحمانی فضلی اظهار کرد: هر کس به فکر مردم است باید بیشترین گذشت را داشته باشد و بزرگترین مشکل مردم خوب ما مشکل اقتصادی است و مقام معظم رهبری اقتصاد مقاومتی را برای حل مشکل اقتصاد مردم تجویز کردند.

وی گفت: رئیس جمهور تمام امکانات دولت را برای اجرای اقتصاد مقاومتی بسیج کرده است، بدین منظور برای اجرای اقتصاد مقاومتی همه نهادهای کشور در بخش های مختلف در مسیر اجرای اقتصاد مقاومتی حرکت می کنند.

وزیر کشور عنوان کرد: استان های آذربایجان شرقی، کرمان و لرستان سه استانی هستند که برای اجرای اقتصاد مقاومتی انتخاب شده اند.

رحمانی فضلی بیان داشت: در استان کرمان گام بلندی را برداشتید و بعد از چهار ماه جمع بندی دولت این بود که در این سه استان اقتصاد مقاومتی خوب اجرا شده است.

وی ادامه داد: شما در تاریخ توسعه اقتصادی ایران یک الگویی را اجرا می کنید که خیلی خوب است و در شهرستان قلعه گنج دیدیم که مردم خودجوش صندوق هایی راه اندازی کردند و با امید کار می کنند.

وزیر کشور تأکید کرد: از همین جا به تمام سرمایه گذاران اعلام می کنم با ضمانت در جنوب کرمان سرمایه گذاری کنید که قطعاً موفق می شوند.

انتهای پیام/80003/ت40