164 نماینده مجلس عضو فراکسیون اقتصاد مقاومتی هستند

۱۶۴ نماینده مجلس عضو فراکسیون اقتصاد مقاومتی هستند

سیب موز: 164 نماینده مجلس عضو فراکسیون اقتصاد مقاومتی هستند

دامغان - نماینده مردم شهرستان دامغان در مجلس دهم اقتصاد مقاومتی را لازمه رشد و توسعه کشور دانست و گفت: ایجاد فراکسیونی در این خصوص با عضویت 164 نماینده نشان از اهمیت موضوع برای مجلس است.

به گزارش خبرنگار مهر، ابوالفضل حسن بیگی ظهر پنج شنبه در دومین نشست کارگروه اقتصادی استان سمنان به میزبانی سالن جلسات شهید عبدالله ترابی مرکز آموزش علمی کاربردی رسول اکرم (ص) شهرستان دامغان افزود: یکی از اهداف راه اندازی فراکسیون اقتصاد مقاومتی در مجلس شورای اسلامی لبیک به منویات مقام معظم رهبری و کمک به اقتصاد کشور بود.

به گزارش سیب موز وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران در بخش های مختلف از توان بسیار مناسبی برخوردار است، افزود: باید با برنامه ریزی درست بتوانیم از این ظرفیت ها برای رشد و توسعه کشور در تمامی ابعاد استفاده کنیم.

رئیس فراکسیون اقتصاد مقاومتی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خوشبختانه کشورمان از جوانان خوش فکر و زبده و صاحب نظر برخوردار است که باید از ایشان به عنوان سرمایه بزرگ در کمک به رشد و توسعه کشور بهره بگیریم و به آنان بها دهیم.

حسن بیگی کشاورزی را محور توسعه دانست و اضافه کرد:امروزه باید به بخش کشاورزی به عنوان موتور محرک برای رشد کشور توجه ویژه داشته باشیم و به این بخش توجه کنیم.

وی خواستار توجه ویژه مسئولان به بخش کشاورزی استان سمنان شد وگفت: نباید فقط به یک محصول کشاورزی توجه کنیم بلکه هدف ما رشد همه جانبه این بخش است.

این عضو خانه ملت تصریح کرد: انجیل گرمسار، انار درجزین، انگور و زرد آلو شاهرود، پسته دامغان، خربزه آرادان و دیگر محصولات کشاورزی استان که نقش مهمیدر صادرات غیر نفتی دارند مورد توجه قرار گیرد و از این محصولات به عنوان یک برند حمایت شود.

حسن بیگی گفت: برگزاری جلسات اقتصادی استان سمنان باید دارای خروجی خوب با هدف کمک به اقتصاد مردم و تسهیل در سرمایه گذاری باشد و بخش خصوصی باید از برگزاری این جلسات بهره ببرند و به رشد و توسعه استان کمک کنند.