متولیان فرهنگی و مردم از ظرفیت بقاء متبرکه نهاوند استفاده کنند

متولیان فرهنگی و مردم از ظرفیت بقاء متبرکه نهاوند استفاده کنند

سیب موز: متولیان فرهنگی و مردم از ظرفیت بقاء متبرکه نهاوند استفاده کنند

نهاوند - امام جمعه نهاوند گفت: متولیان فرهنگی و مردم از ظرفیت بقاء متبرکه نهاوند استفاده کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عباسعلی مغیثی ظهر پنجشنبه در آیین رونمایی از ضریح بارگاه ملکوتی امام زاده جعفر(ع) کوهانی از توابع شهرستان نهاوند ضمن تبریک عید سعید قربان و همچنین عید غدیر، گفت: توجه به امام زاده ها و همچنین رونق بخشی به آن ها توجه به دین و فرهنگ اسلامی در جامعه است.

به گزارش سیب موز وی بابیان اینکه ما در آموزه های دینی به فرزندان خود اصول و فروع دین و در رأس آن ها ولایت خداوند را آموزش می دهیم، گفت: تبعیت از دستورات خداوند که به واسطه پیامبر، حضرت علی و 11 فرزند بزرگوار ایشان وظیفه ای شرعی و همگانی است.

امام جمعه نهاوند، گفت: امروز با توجه به غیبت امام زمان (عج) همه ما موظف به تبعیت از مقام معظم رهبری به عنوان نائب ایشان هستیم.

وی با تبیین جایگاه ولایت فقیه گفت:اگر امروز ایرانی اسلامی شاهد توفیقاتی درزمینهٔ های مختلف است نتیجه این ولایتمدار بودن است چراکه هرج ومرج، جنگ و غارت را در کشورهایی که رهبری واحد ندارند را مشاهده می کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب در خصوص فرهنگ، گفت: امروز بزنگاه های کشور در مسائل فرهنگی است.

وی ساماندهی و فراهم سازی زمینه حضور جوانان در حلقات صالحین بسیج و همچنین در بقاء متبرکه را از راهکارهای مقابله با تهدیدات نرم دشمن عنوان کرد و گفت: مسئولین، متولیان فرهنگی و مردم از ظرفیت بقاء متبرکه نهاوند استفاده کنند.