ستاد فرماندهی عملیات ویژه آمریکا آیفون را جایگزین گلکسی سامسونگ کرد

سیب موز فناوری اطلاعات > نرم افزار - ستاد فرماندهی عملیات ویژه ایالات متحده آمریکا موسوم به USSOCOM آی او اس را جایگزین اندروید کرد.

به گزارش خبرآنلاین، دعوای «فناوردوستان» برای انتخاب آیفون یا گوشی گلکسی سامسونگ به مرکز فرماندهی نیروهای ویژه آمریکا هم رسیده و در تازه ترین اظهارنظر! اعلام شده است که آیفون 6 اس سریع تر از سامسونگ گلکسی نوت 2 است!

جالب اینجاست این گزارش در حالی تهیه شده که نوت 2 متعلق به 4 سال پیش است و از سال 2013 بدین سو گوشی کره ای برای ارسال و دریافت دیتا توسط این واحد نظامی مورداستفاده قرارگرفته است.

به گزارش سیب موز از این گوشی برای دیدن تصاویر متعلق به پهپادها در عملیات مختلف توسط اپلیکیشن مخصوص استفاده شده و اخیراً هنگام استفاده به صورت دو اسکرینه/split screen گوشی فریز می کند و عملیات را دچار مشکل می کند و برای حل مشکل باید گوشی ریست/reset شود که این کار هنگام انجام عملیات واقعی بسیار خطرناک بوده و نتیجه عملیات را تغییر می دهد.

هنوز معلوم نیست گزارش مذکور چگونه به بیرون درز کرده و باعث تمسخر در فضای مجازی شده اما درهرصورت تصمیم این ستاد برای استفاده از آیفون 6 اس به دلیل نرم بودن، هنگ نکردن در عملیات و سریعتر بودن در مقایسه با نوت 2 قطعی شده است.

البته باید تأکید کرد که نباید هیچ وقت منتظر بیانیه رسمی مقامات نظامی دراین باره باشیم و اپ های متعلق به برنامه های نظامی توسط همین مراکز ساخته وپرداخته می شود، بدون اینکه موضوع رسانه ای شود.

ستاد فرماندهی عملیات ویژه آمریکا آیفون را جایگزین گلکسی سامسونگ کرد

سیب موز: ستاد فرماندهی عملیات ویژه آمریکا آیفون را جایگزین گلکسی سامسونگ کرد

5656