سعداوی: با منتخب تیم ملی بازی کردیم

سعداوی: با منتخب تیم ملی بازی کردیم

سیب موز: سعداوی: با منتخب تیم ملی بازی کردیم

سیب موز: سرمربی تیم فوتبال فولاد گفت: خوشحالم که بازیکنان جوانم برابر پرسپولیس خوب بازی کردند و با دست پر به اهواز برمی گردیم.

به گزارش سیب موز: نعیم سعداوی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس گفت: پیش از هر چیز نام و یاد شهدای مدافع حرم مخصوصا دوست و استادم آقای قربانی را گرامی می دارم. درباره بازی هم باید بگویم که ما در بازی قبل هم باید برنده می شدیم چون فرصت های زیادی ایجاد کردیم و فقط تمرکز نداشتیم.

او ادامه داد: بازی پرسپولیس و سایپا را خیلی خوب تحلیل کرده بودیم و نقاط ضعف و قوتش را می دانستیم. باید با شرایط و دارایی خودمان یعنی نیروهای جوان، باانگیزه و آینده دار طرحی را پیاده می کردیم که فضاها و روزنه های موجود در بازی را ببندیم. تنها واهمه ما از بی تجربگی بازیکنانی بود که از تیم امید به ما اضافه شده بودند و برای اولین بار پا به ورزشگاه آزادی می گذاشتند.

سرمربی فولاد افزود: خوشحالم که بازیکنان جوانم پا به پای بازیکنان پرسپولیس بازی کردند. بازی به شدت تاکتیکی بود. ما می دانستیم که پرسپویس از ضد حمله ها آسیب پذیر است و به همین دلیل روی این کار تمرکز کردیم و ضربه لازم را زدیم. پرسپولیس تیم بزرگی است و ما در واقع با منتخب تیم ملی بازی کردیم. خوشحالم که با دست پر به اهواز برمی گردیم.

گردآوری:گروه ورزش سیب موز

سیب موزsport