منصوریان با این انتخاب ها در استقلال شکست می خورد

منصوریان با این انتخاب ها در استقلال شکست می خورد

سیب موز: منصوریان با این انتخاب ها در استقلال شکست می خورد

سیب موز به گزارش افکارنیوز، <!-- Content -->

علی جباری  در مورد خریدهای استقلال در فصل نقل وانتقالات اظهار داشت: خریدهای استقلال خوب بوده است، اما جمع کردن این بازیکنان نیاز به مدیریت قوی دارد. همه بازیکنان توقع بازی کردن دارند و باید به نوعی مدیریت شوند که بعدها مشکل ساز نشود.

به گزارش سیب موز وی با اشاره به دستیاران علیرضا منصوریان در استقلال گفت: منصوریان کادر فنی فوق العاده ضعیفی دارد. حتی نمی توانیم برای توصیف آنها از جمله «خیلی قوی هم نیستند»، استفاده کنیم، چون خیلی ضعیف هستند. منصوریان باید یک مربی بدنساز خوب و یک مربی خارجی کنارش داشته باشد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: اگر منصوریان کادر فنی اش را تغییر داده و قوی تر کند، می تواند با استقلال نتیجه بگیرد. همین توصیه را هم به پرویز مظلومی کردیم اما توجهی نکرد. اگر مظلومی کمی به دستیارانش توجه کرده بود، در استقلال نتیجه می گرفت. منصوریان یک استقلالی باتعصب و باهوش است، اما با کادر فعلی اش موفق نخواهد شد.

جباری در واکنش به اظهارات پرویز مظلومی مبنی بر اینکه به او در فصل گذشته خیانت کرده بودند، به تسنیم گفت: در جریان این مسئله قرار ندارم. مظلومی انسان بالغی است و حتماً چیزی بوده که مجبور شده است این صحبت ها را مطرح کند.