توانمندی برای مقابله با بیوتروریسم را داریم

توانمندی برای مقابله با بیوتروریسم را داریم

سیب موز: توانمندی برای مقابله با بیوتروریسم را داریم سیب موز > خبرگزاری تسنیم: جواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره چگونگی مواجهه با موضوع بیوتروریسم، اظهار کرد: خاستگاه بیوتروریسم و ترویج آن در دنیا به کشور امریکا و رژیم صهیونیستی باز می گردد.

وی با بیان اینکه موضوع بیوتروریسم در کمیسیون امنیت ملی مورد بررسی قرار گرفته است، افزود: مقابله با این تهدید، از طریق همکاری با کمیسیون بهداشت ادامه می یابد تا پدافند کامل در مقابل آن ایجاد کنیم.

به گزارش سیب موز عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، اظهار کرد: برخی از دشمنان شناخته شده جمهوری اسلامی، برنامه هایی برای استفاده از این حربه علیه مردم، مسئولین و مقامات کشور دارند که لزوم هوشیاری بیشتری از سوی دستگاه های امنیتی کشور وجود دارد.

وی همچنین به نقش مجلس برای مبارزه با بیوتروریسم اشاره کرد و گفت: مجلس می تواند خلاء های قانونی در این زمینه را برطرف کرده و دستگاه های مربوطه را موظف کند تا آمادگی هایشان را ارتقا دهند تا بتوانیم پدافند را در این حوزه توسعه دهیم و در نهایت به ارتقاء شاخص امنیتی کشور منجر شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تأکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران از توانمندی های کاملی برای مقابله با هرگونه تهدیدات و به خصوص تهدید از نوع حملات بیوتروریسم برخوردار است، افزود: ما همواره درصدد افزایش توانمندی های دفاعی و امنیتی کشور هستیم و مجلس نیز از اینگونه اقدامات حمایت می کند.