جزئیات نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی تهران

جزئیات نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی تهران

سیب موز: جزئیات نقل و انتقال دانشجویان علوم پزشکی تهران سیب موز معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران از شرایط مهمانی در ترم تابستان این دانشگاه خبر داد.

به گزارش پارس نیوز، محمد جلیلی معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران در رابطه با نقل و انتقالات این دانشگاه در سال تحصیلی جدید اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی تهران عمدتا با تعدادی از دانشجویانی واجد شرایط که به علت مشکلاتی درخواست گذراندن دوره را در تهران داده باشند، از طریق مهمانی همکاری می کند.

به گزارش سیب موز وی با اشاره به اینکه این دانشگاه ظرفیتی برای انتقال دانشجو ندارد، تصریح کرد: دانشگاه علوم پزشکی تهران همیشه متقاضیان زیادی برای تحصیل و انتقالی دارد که همواره بیش از میزان ظرفیت خود از طریق سازمان سنجش و مراجع ذیربط دانشجو می پذیرد.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران افزود: بر خلاف سایر دانشگاه ها که هر ساله امکان جذب و انتقال دانشجو دارند، پذیرش دانشجو انتقالی در دانشگاه علوم پزشکی تهران به دلیل نداشتن خروجی میسر نیست.

وی با بیان اینکه امسال مهمان شدن در این دانشگاه از طریق سامانه وزارت بهداشت انجام می گیرد، اظهار کرد: در سال های گذشته از راه خود دانشگاه و امسال به صورت متمرکز به وسیله وزارت بهداشت افراد متقاضی باید در مهلت زمان بندی 25 خرداد تا 15 تیر درخواست خود را ارائه دهند.

جلیلی افزود: این درخواست ها از طریق سامانه وزارت بهداشت با توجه به شرایط تحصیلی و شرایط اضطراری که دوره مهمانی را برای دانشجو ایجاد می کند، بررسی شده و پس از ارزیابی در سطح دانشگاه و دانشکده ها در بخش های دارای ظرفیت مهمانی انجام می شود.