راهپیمایی مردم شهرضا در محکومیت جنایات آل سعود + تصاویر

سیب موز مردم شهرستان شهرضا، با حضور در راهپیمایی ضد سعودی، با شعارهای کوبنده خود، محکومیت این رژیم جنایتکار را فریاد زدند.

راهپیمایی مردم شهرضا در محکومیت جنایات آل سعود + تصاویر

سیب موز: راهپیمایی مردم شهرضا در محکومیت جنایات آل سعود + تصاویر

راهپیمایی مردم شهرضا در محکومیت جنایات آل سعود + تصاویر 2

به گزارش خبرنگار ایمنا در شهرستان شهرضا، حکومت آل سعود در عربستان که عنوان تولیت حرمین شریفین را به دنبال خود دارد، نه تنها اقدام مناسبی در شأن این عنوان انجام نداده، بلکه از دهه های گذشته با اقدامات خود، سبب خدشه دار شدن چهره اسلام در جهان شده است.

یکی از آخرین اقدامات این رژیم در مناسک حج سال گذشته ایجاد شد، حدود هفت هزار نفر از حجاج از سراسر کشورهای اسلامی به دلیل بی توجهی و بی لیاقتی دولت عربستان، کشته شدند.

راهپیمایی مردم شهرضا در محکومیت جنایات آل سعود + تصاویر 3

به گزارش سیب موز

تعداد زیادی از نیروهای نظامی و امنیتی این کشور که باید وظیفه حراست از جان زائران بیت الله الحرام را عهده دار می شدند، در جبهه جنگ بر علیه یمن حضور داشتند و نتوانستند به وظیفه خود عمل کنند.

راهپیمایی مردم شهرضا در محکومیت جنایات آل سعود + تصاویر 4

بیشترین آمار جانباختگان حوادث مکه و منا در استان اصفهان مربوط به شهرستان شهرضا بود، در این حوادث، محمدجعفر فلاح از کاروان 13352،احمد کفاش، سید مرتضی رئیس زاده، شکرالله خشخویی، علی کریم لو، حسن شبانی، عبدالرضا میرزائی، رحمت الله عموهادی، عباس معلمی اوره، ولی الله عابدی و عبدالخالق صداقت فر با شماره کاروان 13077 به شهادت رسیدند.

راهپیمایی مردم شهرضا در محکومیت جنایات آل سعود + تصاویر 5 راهپیمایی مردم شهرضا در محکومیت جنایات آل سعود + تصاویر 6

مردم شهرضا روز گذشته با حضور در راهپیمایی ضد سعودی، با شعارهای کوبنده خود، اقدامات جنایتکارانه حکومت آل سعود را فریاد زدند.02149/131