شب های عیدتان را در جشنواره شب های ورزشی خاطره انگیز کنید

سیب موز معاون فنی و اجرایی سازمان ورزش شهرداری اصفهان گفت: به مناسبت اعیاد قربان تا غدیر جشنواره شب های ورزشی به مدت 6 شب در پارک گل محمدی برگزار می شود.

شب های عیدتان را در جشنواره شب های ورزشی خاطره انگیز کنید

سیب موز: شب های عیدتان را در جشنواره شب های ورزشی خاطره انگیز کنید

شب های عیدتان را در جشنواره شب های ورزشی خاطره انگیز کنید 2

حمید محمدی در گفتگو با خبرنگار ایمنا در خصوص برگزاری جشنواره شب های ورزشی در اصفهان، اظهار داشت: جشنواره خانوادگی شب های ورزشی از 24 تا 29 شهریورماه در پارک گل محمدی ملک شهر برگزار می شود.

وی گفت: این جشنواره به همت سازمان ورزش شهرداری و با همکاری سازمان بسیج ورزشکاران استان اصفهان و هیئت های ورزشی، به مناسبت اعیاد قربان تا غدیر با هدف ارتقای سطح سلامت و نشاط اجتماعی شهروندان و توسعه ورزش همگانی و بالا بردن زمان حضور شهروندان در فعالیت های ورزشی، برگزار می شود.

به گزارش سیب موز

محمدی در خصوص برنامه های جشنواره شب های ورزشی، بیان کرد: برنامه های این جشنواره طی 6 شب در قالب سه بخش اجرایی، آموزشی و پارکی گنجانده شده است.

وی اضافه کرد: در بخش اول برنامه های اجرایی شامل دارت، پینت بال، ترامبولین بزرگسالان در فضای باز، تیراندازی با تفنگ بادی، فوتبال انسانی، فوتبال دستی، ایرهاکی، اسکواش پارکی، غرفه ویژه کودکان، غرفه های فرهنگی و بسکتبال است. بخش آموزشی در فضای مجاور بخش اول و شامل آموزش رشته های بسکتبال، والیبال، ورزش های زورخانه ای، بدمینتون می باشد.

محمدی ادامه داد: در فضای سوم که فضای پارک است برنامه هایی از جمله مسابقات ماشین های کنترلی، بدمینتون، تنیس روی میز، تیراندازی با کمان، تریال، دوچرخه سواری، غرفه تنظیم دوچرخه به صورت رایگان، مینی گلف و گلف، فریزبی، طناب زنی و رشته های متنوع دیگری به صورت آزاد برگزار می شود.

معاون فنی و اجرایی سازمان ورزش شهرداری اصفهان عنوان کرد: در شب پایانی این جشنواره از ساعت 20 و 30 دقیقه تا 10 و 30 دقیقه شب، جُنگ شاد و مفرحی با حضور هنرمندان شهری و کشوری به عنوان اختتامیه جشنواره  برگزار می شود.

محمدی افزود: بازی جدیدی به نام ژیروسکوف برای اولین بار در کشور در فضای باز در این جشنواره اجرا می شود.

وی تصریح کرد: در این برنامه، ورود برای عموم شهروندان آزاد و به صورت کاملاً رایگان است. اتوبوس تندرستی و سلامت نیز هر شب در محل برگزاری جشنواره مستقر است.

15119/118