بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح 25 آبان با حضور سردار رحیم صفوی

سیب موز طرح تقاطع غیرهمسطح 25 آبان سه شنبه هفته جاری با حضور سردار رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی رهبر انقلاب اسلامی به بهره برداری می رسد.

بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح 25 آبان با حضور سردار رحیم صفوی

سیب موز: بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح 25 آبان با حضور سردار رحیم صفوی  به گزارش خبرنگار ایمنا،  تقاطع غیرهمسطح 25 آبان نیز به دلیل حجم بالای ترافیک خیابان کاوه و تلاقی آن با حلقه دوم حفاظتی شهر اصفهان در تکمیل مسیر BRT، تسهیل عبور و مرور خط شرق به غرب و کم کردن بار ترافیکی در دستور کار شهرداری قرار گرفت و اکنون آماده بهره برداری است.

سه شنبه هفته جاری به مناسبت ایام عید سعید غدیر این طرح با حضور سردار رحیم صفوی دستیار و مشاور عالی رهبر انقلاب اسلامی به بهره برداری می رسد.

به گزارش سیب موز

معاون عمران شهری شهرداری اصفهان در این باره گفت: پروژه تقاطع غیر همسطح 25 آبان یکی از پل های فنی شهر اصفهان است که به عنوان اولین پل با دهانه 64 متر با سیستم کابلی پیش تنیده در سطح کشور اجرا شد.

ایرج مظفر هزینه اجرای این طرح را 19 میلیارد تومان عنوان کرد و افزود: این پروژه به لحاظ معماری و زیبایی بسیار متفاوت است و یکی از پروژه های شاخصی است که علاوه بر رفع مشکلات ترافیکی از لحاظ منظر شهری شهروندان را راضی می کند.

وی یکی از شاخصه های این پروژه را جابه جایی همزمان تأسیسات عظیم شهری دانست و تصریح کرد: در این پروژه حدود 10 کیلومتر تأسیسات شهری مثل لوله های آب 1200 اصلی شهر، لوله های اصلی فاضلاب و کلکتورهای آن، تأسیسات زیربنایی و مخابرات جابه جا شده است.

معاون عمران شهری شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: پروژه تقاطع غیر همسطح 25 آبان یکی از تقاطع های مهم حلقه دوم حفاظتی شهر اصفهان به شمار می رود که ضرورت اجرای آن به لحاظ اینکه با خط یک مترو اصفهان در مسیر شمال به جنوب برخورد دارد، دو چندان شده است./09115/115