صادقیان: برای منصوریان ناراحتم/ در پرسپولیس جوان بودم و پر حاشیه

سیب موز پرسپولیس حتماً دربی را می بردصادقیان: برای منصوریان ناراحتم/ در پرسپولیس جوان بودم و پر حاشیه

صادقیان: برای منصوریان ناراحتم/ در پرسپولیس جوان بودم و پر حاشیه

سیب موز: صادقیان: برای منصوریان ناراحتم/ در پرسپولیس جوان بودم و پر حاشیه بازیکن تیم ماشین سازی تبریز گفت: خوشحالم که مقابل استقلال مساوی کردیم، اما برای منصوریان ناراحت هستم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، پیام صادقیان در خصوص دیدار استقلال و ماشین سازی گفت: ما در ورزشگاه آزادی یک امتیاز گرفتیم، اما موقعیت هایی هم داشتیم که متأسفانه تبدیل به گل نشد.

به گزارش سیب موز وی ادامه داد: از کسب یک امتیاز در این بازی خوشحالم، اما برای علیرضا منصوریان ناراحت هستم؛ چراکه او در نفت مربی ام بود و مطمئن هستم باید به او وقت بدهند تا استقلال را درست کند؛ چراکه اگر این وقت به او داده شود، او می تواند استقلالی را بسازد که هواداران می خواهند.

صادقیان در خصوص جو حاکم بر ورزشگاه و شعارهایی که علیه او داده شد، تصریح کرد: متأسفانه این مسائل وجود دارد اما من سعی کرده ام تمرکز بر روی بازی باشد و بازی خودم را انجام دادم. چه بگویم، به هر حال فوتبال است و هواداران استقلال به من لطف داشتند!

این بازیکن در مورد اظهارات سرمربی ماشین سازی که ادعا کرده بود صادقیان می تواند بازیکن اخلاق لیگ برتر تا اینجا باشد، گفت: آقا رسول به من لطف دارد، اما من تصمیم گرفته ام بدون حاشیه بازی کنم و تمرکزم را روی فوتبال می گذارم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا در پرسپولیس بدون حاشیه نبود، ادامه داد: به هر حال آن زمان 21 ساله و جوان بودم، اما الان پخته تر شده ام و به اشتباهاتم پی برده ام.

بازیکن اسبق پرسپولیس در مورد دربی 83 که روز جمعه برگزار می شود، خاطرنشان شد: ان شاءالله پرسپولیس حتماً دربی را می برد.

انتهای پیام/ک