تصویر امام خمینی(ره) در پادگان اشرف

سیب موز تصویر امام خمینی(ره) در پادگان اشرف

مجاهدان عراقی برای اولین بار از تصویر امام خمینی(ره) در پادگان اشرف رونمایی کردند.

در چهارمین روز سفر کاروان فرهنگی ـ تبلیغی «زیر سایه خورشید» به کشور عراق، مبلغان و خدام رضوی به دیدار رزمندگان جبهه مقاومت این کشور در پادگان اشرف (عراق الجدید فعلی) رفتند.  به گزارش سیب موز در این دیدار؛ مجاهدان عراقی برای اولین بار از تصویر امام خمینی(ره) در پادگان اشرف رونمایی کردند.

تصویر امام خمینی(ره) در پادگان اشرف

سیب موز: تصویر امام خمینی(ره) در پادگان اشرف در ادامه فرمانده حشدالشعبی های عراق(بسیج مردمی این کشور) اولین پرچمی را که جبهه مقاومت بعد از شکست داعش از این گروه تروریستی غنیمت گرفته بود، به کاروان «زیر سایه خورشید» اهدا کرد. در پایان این برنامه، مجاهدان حشدالشعبی از پرچم حرم ثامن الحجج(ع) تبرک جستند و مبلغان و خدام رضوی نیز هدایای فرهنگی آستان قدس را در میان حضار توزیع کردند.

تصویر امام خمینی(ره) در پادگان اشرف 2

پادگان اشرف در 80 کیلومتری مرز عراق با ایران و در استان دیالی این کشور قرار دارد. این مرکز، در سال 2013 با اتمام حجت دولت عراق به منافقان، تخلیه شد و اعضای این گروهک تروریستی، ناگزیر شدند این کشور را به مقصد اروپا ترک کنند. از آن زمان، پادگان اشرف که نامش به «عراق الجدید» تغییر یافته، در اختیار ارتش عراق و نیروهای مردمی حشدالشعبی قرار گرفته است.

تصویر امام خمینی(ره) در پادگان اشرف 3