مدیر مسئول شرق: احمدی نژاد هیچ کس را به جز خودش قبول ندارد

مدیر مسئول شرق: احمدی نژاد هیچ کس را به جز خودش قبول ندارد

سیب موز: مدیر مسئول شرق: احمدی نژاد هیچ کس را به جز خودش قبول ندارد سیب موز مدیر مسئول روزنامه شرق درباره رویکرد اصلاح طلبان به انتخابات آتی ریاست جمهوری و شوراهای شهر، گفت: "اصلاح طلبان قبلاً اعلام کردند که گام اول را در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 و گام دوم را در انتخابات مجلس 94 برداشته اند و گام سوم را نیز در انتخابات 96 برمی دارند."

مهدی رحمانیان در گفتگو با سایت نواندیش تصریح کرد: استراتژی و برنامه اصلاح طلبان این است که در انتخابات آتی، به صورت یکپارچه از روحانی حمایت نمایند و از سویی دیگر، با برنامه و اهداف مشخص در انتخابات شوراها حضور یابند.

به گزارش سیب موز مدیر مسئول روزنامه شرق در پاسخ به این سوال که آیا این موضوع که اصلاح طلبان از روحانی عبور کرده اند و احتمال دارد که از وی حمایت نکنند، صحت دارد، گفت:عبور اصلاح طلبان از روحانی، به هیچ عنوان صحت ندارد و این گونه اظهارات از سوی رقبای آنها و به منظور جوسازی ایجاد می شود.

وی در ادمه تصریح کرد: رقبای اصلاح طلبان قصد دارند که با مطرح کردن مسائلی مانند عبور اصلاح طلبان از روحانی، برای هواداران روحانی دام پهن کنند، امّا؛ اصلاح طلبان هوشیار هستند و قطعاً در این دام ها گرفتار نخواهند شد.

مهدی رحمانیان درباره اقدامات لازم که باید دولت طی یک سال باقیمانده از دولت فعلی انجام دهد نیز گفت: در حال حاضر، مهمترین مشکل کشور معیشت مردم است و این موضوع به کرات در بیانات مقام معظم رهبری و رئیس جمهور مطرح شده و لازم است که در این زمینه دولت اقداماتی را انجام دهد.

وی با اشاره به لزوم تحقق شعارهایی که دولت در سال 92 مطرح کرده، تصریح کرد: اگر از تک تک مردم نیز نظرسنجی شود، به احتمال زیاد وضعیت معیشت از دغدغه های اصلی آنان است و به همین دلیل در اولویت قرار گرفتن این موضوع اهمیت زیادی دارد.

مدیر مسئول روزنامه شرق به این موضوع که در سال 92 نیز برخی از اصول گرایان از روحانی حمایت کردند، اشاره کرد و گفت: با توجه به رویکرد و عملکرد آقای روحانی طی سال های گذشته، احتمال می رود که بخشی از اصولگراها در انتخابات آتی ریاست جمهوری از روحانی حمایت کنند و به نفع او موضع بگیرند.

او اضافه کرد: طبق اظهاراتی که تا کنون اصول گراها مطرح کرده اند، می توان به این موضوع پی برد که آنها کاندیدای شاخصی برای انتخابات ریاست جمهوری آتی ندارند، آنها در حال انجام بررسی های لازم هستند تا به جمع بندی برسند.

مهدی رحمانیان در پایان و در پاسخ به این سوال آیا احمدی نژاد به تأیید صلاحیت امیدوار است یا خیر، گفت: واقعیت این است که احمدی نژاد هیچ کسی را به جز خودش قبول ندارد و بنابراین انتظار نمی رود که از فرد دیگری حمایت کند.

او تصریح کرد: همانطور که آقای محبیان نیز اعلام کرده است، احمدی نژاد پل کسی نخواهد شد و احتمالاً خودش به صحنه خواهد آمد و در خوش بینانه ترین حالت از گزینه های خودش مانند مشایی حمایت خواهد کرد.