پوتین و اردوغان کنجکاوی اوباما را برانگیختند (+عکس)

سیب موز عکاسان در اجلاس «جی20» در چین، عکسی را از رئیس جمهور آمریکا شکار کردند که او را در حال کنجکاوی برای پی بردن به محتوای سخنان روسای جمهوری روسیه و ترکیه نشان می دهد.

به گزارش ایلنا به نقل از روسیا الیوم، عکاسان در اجلاس «جی20» در «هانگژو» چین، عکسی را از «باراک اوباما» رئیس جمهوری آمریکا شکار کردند که او را حال کنجکاوی کردن برای پی بردن به محتوای سخنان «رجب طیب اردوغان» و «ولادیمیر پوتین» روسای جمهوری ترکیه و روسیه نشان می دهد.

پوتین و اردوغان کنجکاوی اوباما را برانگیختند (+عکس)

سیب موز: پوتین و اردوغان کنجکاوی اوباما را برانگیختند (+عکس) در تصویری که از رهبران گروه 20  منتشر شده است، باراک اوباما در حرکتی کاملا آشکار، سرش را به سمت پوتین و اردوغان، که دورتر از وی ایستاده اند، کج کرده است و گویی می خواهد بداند این دو نفر درباره چه چیزی سخن می گویند.این تصویر در حالی گرفته شده است که رهبران شرکت کننده در نشست گروه 20 برای گرفتن عکس دسته جمعی حاضر شده اند. در این تصویر، «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان و «شی جین پینگ» رئیس جمهوری چین میان اوباما از یک سو و پوتین و اردوغان قرار گرفته اند.توجه آمریکا به مساله عادی سازی روابط میان مسکو و آنکارا بعد از عذرخواهی اردوغان از حادثه سقوط جنگنده روسی در شمال سوریه طی سال گذشته، دیگر قابل کتمان نیست. عصر ایران - ایلنا