ثبت نام تماشاگران استرالیایی فوتبال برای سفر به ایران؛ هم فال و هم تماشا

سیب موز یک وب سایت استرالیایی، فوتبال دوستان را دعوت به ثبت نام یک تور فرهنگی به منظور بازدید 12 روزه از جاذبه های گردشگری ایران کرده است.

به گزارش عصر ایران شبکه طرفداران فوتبال استرالیا  " GGARMY"( ارتش سبز و طلایی) با ثبت نام تور 12 روزه به ایران به تماشاگران مشتاق فوتبال در این کشور فرصت دیدار 12 روزه از شهرهای مختلف ایران و تشویق تیم ملی این کشور در بازی مقابل عراق را فراهم کرده است.

ثبت نام تماشاگران استرالیایی فوتبال برای سفر به ایران؛ هم فال و هم تماشا

سیب موز: ثبت نام تماشاگران استرالیایی فوتبال برای سفر به ایران؛ هم فال و هم تماشا

تیم های فوتبال عراق و استرالیا در 11 شهریور 1395 در چارچوب مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در شهر پرت استرالیا به مصاف هم رفتند که تیم استرالیا عراق را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد. قرار است بازی برگشت این دو تیم در 4 فروردین ماه سال 1396 در ایران برگزار شود.

به گزارش سیب موز به دلیل شرایط خاص عراق ، کنفدراسیون فوتبال آسیا موافقت کرده است میزبانی تیم فوتبال عراق در ایران انجام شود. عراق در گروه "بی " مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه هم گروه تیم های ملی عربستان، استرالیا، چین، کره جنوبی و تایلند است.

یک تشکل هوادار فوتبال (GGARMY) در استرالیا به بهانه این بازی، تورهای گردشگری به مقصد ایران را برای تماشاگران و فوتبال دوستان استرالیایی (عراقی های مقیم استرالیا و فوتبال دوستان استرالیایی) ترتیب داده است و از هواداران و مشتاقان فوتبال ثبت نام می کند.

این تور قرار است از 24 اسفند سال 1395 تا 6 فروردین 1396  باشد.

قیمت ثبت نام در این تور 12 روزه " هم فال و هم تماشا" 4300 دلار است.

وب سایت "” GGARMY برگزاری این تور را "یک فرصت عالی برای ترکیب عشق به فوتبال به همراه یک تور فرهنگی از کشور باستانی ایران " توصیف کرده است.

تور 12 روزه شامل بازدید از شهرهای تهران، اصفهان، یزد ، کاشان و شیراز خواهد بود و پس از حضور در بازی برگشت دو تیم فوتبال عراق و استرالیا خاتمه می یابد.